Ми розташовані:

Україна, м.Київ, Печерський р-н.,
Кловський узвіз, 14/24

Схема проїзду

Курчин и партнеры

Пн-Пт з 9:00 до 18:00
kurcinp@gmail.com

+38 (097) 856 07 07

+38 (044) 357 77 00

Замовити дзвінок

Пн-Пт з 9:00 до 18:00
kurcinp@gmail.com

+38 (097) 856 07 07

+38 (044) 357 77 00

Замовити дзвінок

Ми у Facebook

Оформлення європротоколу

аватар пользователя Курчин
Курчин та партнери
28 Січень 2016, в 15:14

У Європі при дорожньо-транспортній пригоді складають Європротокол 80% водіїв. В Україні тільки 12% автомобілістів заповнюють цей бланк. Фахівці відзначають, що такий низький відсоток популярності самостійного заповнення повідомлення про дорожньо-транспортній пригоді пов'язаний з необізнаністю власників транспортних засобів. Саме тому необхідно знати, в яких випадках можна вдатися до заповнення цього документа. Отже, якщо в результаті ДТП немає потерпілих і загиблих, ви можете розібратися з учасниками аварії без виклику патрульної служби, самостійно склавши протокол.

Підстави для його заповнення:

  • Всі учасники повинні мати страховий поліс.
  • Відсутні ознаки алкогольної або наркотичної інтоксикації.
  • Обидва учасники дійшли спільної точки зору на обставини вчинення факту дорожньої пригоди.
  • Сума фінансових втрат не перевищує 25000 гривень.

Бланк пізніше трьох днів потрібно подати в страхову. Разом з ним пакет важливих документів: паспорт, ідентифікаційний код, страховий поліс, водійське посвідчення. Переваги оформлення протоколу в тому, що не потрібно чекати приїзду поліції, економія часу, водійські права залишаються у вас, а також не застосовуються штрафні санкції.

Важливо пам'ятати, що при складанні цього документа не можна допускати помилок, черкати. В іншому випадку необхідно заповнити новий бланк. Як показує статистика, скласти з першого разу без помилки документ складно. Адвокати нашої фірми в Києві зможуть допомогти при складанні повідомлення про дорожньо-транспортній пригоді для того, щоб страхова компанія прийняла цей протокол. А згодом вам відшкодували збиток. Фахівці проконсультують в стресовій ситуації. Допоможуть довести справу до кінця з кращим результатом для вас.

Потрібна допомога кваліфікованого спеціаліста?
Збережіть собі час - задайте питання йому

Замовити зворотній дзвінок
Оценка: 
Середнє: 5 (1 голос)
Заказать звонок