Ми розташовані:

Україна, м.Київ, Печерський р-н.,
Кловський узвіз, 14/24

Схема проїзду

Курчин и партнеры

Пн-Пт з 9:00 до 18:00
kurcinp@gmail.com

+38 (097) 856 07 07

+38 (044) 357 77 00

Замовити дзвінок

Пн-Пт з 9:00 до 18:00
kurcinp@gmail.com

+38 (097) 856 07 07

+38 (044) 357 77 00

Замовити дзвінок

Ми у Facebook

Як оскаржити експертизу по ДТП

аватар пользователя Курчин
Курчин та партнери
31 Січень 2016, в 16:13

Якщо страхова компанія знайде причину відмовитися від виплат, то за компенсацією збитку постраждалі в ДТП прийдуть до винуватця аварії. Аналогічна ситуація складається тоді, коли розмір страхового поліса є недостатнім для покриття всіх виплат. У практиці нашої компанії часто зустрічаються випадки, коли не тільки страхова компанія пробує змінити суму компенсації в своїх інтересах. Але відмовитися від зайвих необґрунтованих виплат можна, якщо знати свої права і вживати заходів щодо їх захисту.

Виплати по ДТП повинні бути підтверджені актом технічної експертизи пошкодженого транспортного засобу. Цей акт, як і інші документи по справі, можна оскаржити на стадії розслідування або під час судового розгляду. Існує процедура рецензування проведеної експертизи. Інший технічний експерт вивчає матеріали, перевіряє розрахунки і виносить свій висновок, щодо коректності проведеної роботи та об'єктивності, зазначених в акті висновків. Часто намагаючись підтасувати результати експертизи шкоди, заподіяної в ДТП, додають інші ушкодження отримані раніше. Тому крім матеріалів експертизи вивчається протокол з місця події, схема аварії та інші докази, зібрані під час оформлення ДТП. Провести рецензування акта експертизи можна і самостійно, але, не маючи потрібного досвіду навряд чи вдатися скласти рецензію, яку прийме суд. До того ж буде вельми проблематично знайти технічні помилки, допущені або навмисне зроблені під час експертизи.

Також у ході експертизи повинна бути дотримана певна процедура. Якщо відповідача не повідомили про її проведення заздалегідь або в акті будуть знайдені грубі помилки в оформленні, то можна наполягати на повторній експертизі. Встановити порушення процедури може досвідчений юрист по ДТП.

Наші адвокати по ДТП знають, як перевірити законність технічної експертизи, і опротестувати її результати у разі виявлення її підтасування.

Потрібна допомога кваліфікованого спеціаліста?
Збережіть собі час - задайте питання йому

Замовити зворотній дзвінок
Оценка: 
Середнє: 5 (1 голос)
Заказать звонок