Ми розташовані:

Україна, м.Київ, Печерський р-н.,
Кловський узвіз, 14/24

Схема проїзду

Курчин и партнеры

Пн-Пт з 9:00 до 18:00
kurcinp@gmail.com

+38 (097) 856 07 07

+38 (044) 357 77 00

Замовити дзвінок

Пн-Пт з 9:00 до 18:00
kurcinp@gmail.com

+38 (097) 856 07 07

+38 (044) 357 77 00

Замовити дзвінок

Ми у Facebook

Відмова страхової у виплаті по ДТП

аватар пользователя Курчин
Курчин та партнери
26 Січень 2016, в 16:49

Страховка автомобіля обов'язкова для всіх водіїв, а ось виплату за страховими випадками компанії чомусь вважають не такими вже й необхідними. Щоб отримати належну за законом компенсацію, слід знати, як можна захистити свої права.

Звернутися за страховою компенсацією можна протягом року, для цього достатньо написати відповідну заяву. Часто водіям намагаються нав'язати необґрунтовану відмову від виплат, мотивуючи це тим, що минув час встановлений законом або страховим договором на звернення. На практиці така відмова законна, тільки якщо після аварії минуло більше року, у всіх інших випадках його легко оскаржити. Але щоб у компанії не було приводу відтягнути виплати, ми рекомендуємо своїм клієнтам написати відповідну заяву через 2-5 днів після ДТП. Головне подати саму заяву, всі інші документи можна буде збирати стільки часу, скільки знадобиться.

При наявності поліса ОСЦПВ страхова може відмовити у виплатах, якщо водія визнали винним. У такому випадку спочатку потрібно довести свою правоту в суді і лише потім звертатися за компенсацією. Для власників поліса КАСКО такий випадок відмови не проходить. Виплати неможливо отримати, якщо на місце ДТП не була викликана поліція, і справи не було дано офіційних хід.

У всіх інших випадках відмова від виплат є неправомірною, за умови, що заявник правомочний у своїх вимогах. Важливо розуміти, що компенсується тільки збиток пошкодження авто, також додатково можна стягнути втрату товарної вартості транспортного засобу та пеню у разі затримки платежу. Відшкодування фізичного і моральної шкоди заподіяної водієві або його пасажирам слід витребувати з винуватця аварії через суд.

Наша юридична компанія має багатий досвід спілкування із страховиками і знає, як успішно повернути покладену за законом суму з урахуванням компенсації за прострочення платежу. У більшості випадків нам вдається вирішити конфлікт, не доводячи справу до суду.

Потрібна допомога кваліфікованого спеціаліста?
Збережіть собі час - задайте питання йому

Замовити зворотній дзвінок
Оценка: 
Середнє: 5 (1 голос)
Заказать звонок