Ми розташовані:

Україна, м.Київ, Печерський р-н.,
Кловський узвіз, 14/24

Схема проїзду

Курчин и партнеры

Пн-Пт з 9:00 до 18:00
kurcinp@gmail.com

+38 (097) 856 07 07

+38 (044) 357 77 00

Замовити дзвінок

Пн-Пт з 9:00 до 18:00
kurcinp@gmail.com

+38 (097) 856 07 07

+38 (044) 357 77 00

Замовити дзвінок

Ми у Facebook

Позов до суду по ДТП

аватар пользователя Курчин
Курчин та партнери
30 Січень 2016, в 19:48

Звернення до суду слід готувати у відповідності з процедурами встановленими законом, інакше його просто не розглянуть. Щоб подати позов про відшкодування збитку по ДТП, потрібно виконати наступні дії:

  1. Визначитися з місцем розташування суду, в який буде поданий позов. Для цього слід встановити місце реєстрації відповідача, одного з відповідачів або юридичну адресу страхової компанії відповідача. Можна піти і більш простим шляхом, подати позов до суду, в юрисдикції якого знаходиться адреса місця ДТП.
  2. Підготувати докази. У цьому питанні не обійтися без консультації юриста який спеціалізується на справах по відшкодуванню збитку. Все залежить від виду шкоди і розміру компенсації. Врахуйте, що від переконливості доказів буде залежати результат справи, тому що в процесі судового розгляду нові документи можуть просто не прийняти.
  3. Розрахувати і підготувати гроші для сплати судового збору. Ця сума не може бути менше 214 грн., і становить 1% від суми компенсації зазначеної у позові.
  4. Підготувати позов та його копії. У позові обов'язково вказати дані про заявника, відповідачів або відповідача, а також вказати в яку інстанцію він подається. У документі викладається ситуація, згадуються тільки факти, які підтверджені документально. На завершення позову вказується, які вимоги висунуті. Бажано аргументувати виклад матеріалу посиланнями на статті із законодавства. Наприкінці йде список доповнень, які додаються до документу. Не можна посилатися на акти технічних і медичних експертиз, та інші документи, що не додаються до позову. Детальніше в ст. 119 ЦПК України. Кількість копій дорівнює кількості відповідачів плюс примірник для суду.

Від того наскільки правильно були підготовлені всі документи, а також переконливості зібраних доказів, залежатиме результат справи. Всі турботи з підготовки судового розгляду можна перекласти на плечі наших адвокатів по ДТП.

Потрібна допомога кваліфікованого спеціаліста?
Збережіть собі час - задайте питання йому

Замовити зворотній дзвінок
Оценка: 
Середнє: 5 (1 голос)
Заказать звонок