Ми розташовані:

Україна, м.Київ, Печерський р-н.,
Кловський узвіз, 14/24

Схема проїзду

Курчин и партнеры

Пн-Пт з 9:00 до 18:00
kurcinp@gmail.com

+38 (097) 856 07 07

+38 (044) 357 77 00

Замовити дзвінок

Пн-Пт з 9:00 до 18:00
kurcinp@gmail.com

+38 (097) 856 07 07

+38 (044) 357 77 00

Замовити дзвінок

Ми у Facebook

Порядок оформлення ДТП

аватар пользователя Курчин
Курчин та партнери
30 Січень 2016, в 19:50

Перше що потрібно зробити у разі ДТП - подзвонити своєму адвокату. Друге - викликати співробітників поліції. Пам'ятайте, що без офіційного розгляду неможливо отримати компенсацію шкоди. Домовляючись залагодити все без правоохоронних органів, ви ризикуєте залишитися не тільки без компенсації, а й автоматично стати винним тому що втекли з місця події.

Прибувши на місце подій, поліцейські повинні встановити особи учасників і точну адресу місця події. Якщо в результаті ДТП пошкоджено лише майно, і очевидна вина одного з учасників. Тоді на нього виписується протокол про адміністративне правопорушення. У цьому документі вказується: хто складає документ, на чиє прізвище він складається, з якої причини, на основі порушення якої статті. У бланку необхідно зафіксувати ПІБ свідків та очевидців, якщо такі є, дані про огляд на стан сп'яніння. Копію протоколу дають всім учасникам.

Якщо неможливо встановити винуватця на місці, тоді в протоколі вказується, що він буде виявлений в ході розслідування. Розслідування проводитися в обов'язковому порядку, якщо в ДТП постраждали або загинули люди. Ми не рекомендуємо поспішати визнавати свою провину. Ні водії, ні поліцейські не можуть об'єктивно оцінити всю ситуацію. У нашій практиці безліч випадків, коли в ході розслідування вина учасників аварії змінювалася протилежним чином.

Крім оформлення, поліцейські повинні зібрати докази: опитати свідків, вилучити матеріали з відеореєстраторів і камер спостереження.

Наші фахівці виїдуть на місце, проконсультують, проконтролюють складання необхідних документів, зберуть докази. Зателефонувавши нам, ви зможете змінити результат навіть складної ситуації в кращу сторону.

Потрібна допомога кваліфікованого спеціаліста?
Збережіть собі час - задайте питання йому

Замовити зворотній дзвінок
Оценка: 
Середнє: 5 (1 голос)
Заказать звонок