Ми розташовані:

Україна, м.Київ, Печерський р-н.,
Кловський узвіз, 14/24

Схема проїзду

Курчин и партнеры

Пн-Пт з 9:00 до 18:00
kurcinp@gmail.com

+38 (097) 856 07 07

+38 (044) 357 77 00

Замовити дзвінок

Пн-Пт з 9:00 до 18:00
kurcinp@gmail.com

+38 (097) 856 07 07

+38 (044) 357 77 00

Замовити дзвінок

Ми у Facebook

Порядок розслідування ДТП

аватар пользователя Курчин
Курчин та партнери
30 Січень 2016, в 19:43

Що потрібно знати учаснику дорожнього руху про порядок проведення розслідування ДТП, щоб об'єктивно реагувати на дії співробітників поліції і слідства? По-перше, ви не зобов'язані визнавати свою провину, навіть якщо на цьому наполягають співробітники правоохоронних органів, інші учасники аварії і свідки. В процесі оформлення протоколу в нього заносяться показання всіх учасників, на ім'я винуватця виписується повідомлення про вчинення правопорушення. Якщо визнати провину на місці, то процес слідства і судового розгляду фактично зведеться до затвердження рішення вписаного в протокол. У нашій практиці часто зустрічаються випадки, коли водії обмовили себе, перебуваючи в стресовому стані, чим суттєво ускладнили процес їх захисту.

По-друге, за кожним фактом ДТП повинно проводитися розслідування. Як обвинувачений, так і потерпілі, мають право найняти адвоката, який представлятиме їхні інтереси під час слідства. Адвокат має право бути присутнім на слідчих заходах, вивчати свідчення, дивитися вилучені відеодокази і наполягати на проведення експертизи їх автентичності.

По-третє, якщо порушено кримінальну справу і обвинувачений утримується в слідчому ізоляторі, то адвокат має право на консультації з клієнтом без присутності третіх осіб. Це важливо, тому що за законом побачення тет-а-тет можуть заборонити навіть родичам, а ось адвокату таке право гарантоване законом.

По-четверте, найнятий адвокат має право проводити самостійне розслідування. Для цього він вивчає матеріали справи, проводить незалежні експертизи, самостійно веде пошук свідків і доказів, які потім долучаються до справи.

Незалежно від вашого статусу, ви маєте повне право захищати свої інтереси на стадії розслідування. Більше того, це необхідно робити, якщо ви хочете домогтися справедливості і довести свою невинність, або ж отримати справедливе відшкодування збитку.

Потрібна допомога кваліфікованого спеціаліста?
Збережіть собі час - задайте питання йому

Замовити зворотній дзвінок
Оценка: 
Середнє: 5 (1 голос)
Заказать звонок