Ми розташовані:

Україна, м.Київ, Печерський р-н.,
Кловський узвіз, 14/24

Схема проїзду

Курчин и партнеры

Пн-Пт з 9:00 до 18:00
kurcinp@gmail.com

+38 (097) 856 07 07

+38 (044) 357 77 00

Замовити дзвінок

Пн-Пт з 9:00 до 18:00
kurcinp@gmail.com

+38 (097) 856 07 07

+38 (044) 357 77 00

Замовити дзвінок

Ми у Facebook

Складання схеми ДТП

аватар пользователя Курчин
Курчин та партнери
26 Січень 2016, в 15:38

Багато водіїв вважають, що можуть відразу на місці аварії встановити винуватця ДТП. Ось тільки для суду або страхової компанії ваша особиста думка не означає загальним рахунком нічого, вони будуть дивитися на протокол і схему ДТП.

В ідеальному випадку контроль над складанням схеми ДТП повинен проводити спеціалізований адвокат, якого учасник пригоди викликає на місце події. Наша компанія готова вислати свого фахівці на місце аварії за першим дзвінком. Але якщо ви з якоїсь причини не можете скористатися допомогою професійного адвоката по ДТП, тоді стежити за складанням схеми доведеться особисто.

Правильно складена схема місця аварії повинна мати такі елементи:

  • Місце аварії. Воно встановлюється в першу чергу і вказується на схемі. Якщо аварія сталася в місті, тоді вказується адреса сусідньої будівлі. Для ДТП, що сталося на трасі, вказується відстань до найближчого населеного пункту.
  • На схему точно переноситься місце події. Наноситься дорога із зазначенням всіх смуг і поворотів, розміткою, найближчими дорожніми знаками та світлофорами при їх наявності. Також обов'язково вказати об'єкти, які могли стати причиною аварії. Наприклад, кіоск, який закриває огляд водієві який вчиняє поворот або припарковані поруч машини.
  • Визначається напрямок руху всіх учасників ДТП і вказується на схемі. Потім на підставі вимірів на неї наноситься поточне положення автомобілів після зупинки, зображується гальмівний шлях і вказується його розмір.
  • На схему наносяться всі відстані, починаючи від ширини проїзної частини і закінчуючи відстанню до кожного дорожнього знака і т.д.

Наші юристи, що спеціалізуються на розгляді питань пов'язаних з дорожньо-транспортними пригодами, можуть перевірити схему ДТП, складену співробітниками поліції. Також ми можемо провести незалежне розслідування, на підставі якого буде підтверджений або спростований даний документ.

Потрібна допомога кваліфікованого спеціаліста?
Збережіть собі час - задайте питання йому

Замовити зворотній дзвінок
Оценка: 
Середнє: 5 (1 голос)
Заказать звонок