Ми розташовані:

Україна, м.Київ, Печерський р-н.,
Кловський узвіз, 14/24

Схема проїзду

Курчин и партнеры

Пн-Пт з 9:00 до 18:00
kurcinp@gmail.com

+38 (097) 856 07 07

+38 (044) 357 77 00

Замовити дзвінок

Пн-Пт з 9:00 до 18:00
kurcinp@gmail.com

+38 (097) 856 07 07

+38 (044) 357 77 00

Замовити дзвінок

Ми у Facebook

Страхові виплати при ДТП в Україні

аватар пользователя Курчин
Курчин та партнери
30 Січень 2016, в 20:01

Якщо ви стали учасником дорожньої пригоди, то можете претендувати на відшкодування збитку. Розмір виплати залежить від виду транспортного поліса. Також в деяких випадках основоположним чинником є: винні ви чи ні.

Отже, при наявності поліса ОСЦПВ, у випадку, якщо ви невинні в події, виплати здійснюються в наступних розмірах. При нанесенні шкоди автомобілю фінансова допомога виплачується в розмірі до 50 000 гривень. Якщо було завдано шкоду вам і вашому здоров'ю, тоді сума становить до 100 000 гривень на кожного потерпілого. Варто відзначити, що страхова виплата обмежена законом і не може перевищувати максимальну суму.

Відмінність КАСКО від ОСЦПВ полягає в тому, що він забезпечує компенсацію збитку всім учасникам ДТП, а не тільки визнаним потерпілими. Навіть якщо аварія сталася з вашої вини, даний поліс дозволить компенсувати збиток, нанесений вашому транспортному засобу. Варто відзначити, що компанія в такому випадку здійснює ремонт автомобіля на базі СТО. Страховий тариф залежатиме від різновиду цього поліса. Ви можете придбати як повний страховий продукт, так і частковий, кожна компанія вносить свої правки в типовий договір.

Статистика показує, що страхові компанії в нашій країні не поспішають здійснювати виплати. Іноді навіть відмовляють у відшкодуванні збитку, занижуючи вартість запасних частин або ціну їх монтажу. Стандартною схемою зменшення виплат є відмова визнавати частину пошкоджень, як тих, що були нанесені автомобілю безпосередньо під час даної аварії.

Часто можна почути необґрунтовані відповіді: ваш фахівець хворіє, або вони переглядають справу. Може бути й так, що ваша компанія була оголошена банкрутом. У цих та інших ситуаціях вам допоможуть адвокати нашої компанії в Києві. Звертаючись до нас, ви будете впевнені, що розгляд справи завершиться з кращим результатом.

Потрібна допомога кваліфікованого спеціаліста?
Збережіть собі час - задайте питання йому

Замовити зворотній дзвінок
Оценка: 
Середнє: 5 (1 голос)
Заказать звонок