Ми розташовані:

Україна, м.Київ, Печерський р-н.,
Кловський узвіз, 14/24

Схема проїзду

Курчин и партнеры

Пн-Пт з 9:00 до 18:00
kurcinp@gmail.com

+38 (097) 856 07 07

+38 (044) 357 77 00

Замовити дзвінок

Пн-Пт з 9:00 до 18:00
kurcinp@gmail.com

+38 (097) 856 07 07

+38 (044) 357 77 00

Замовити дзвінок

Ми у Facebook

Судовий розгляд ДТП

аватар пользователя Курчин
Курчин та партнери
30 Січень 2016, в 20:06

Судові розгляди по ДТП бувають двох типів:

  • Адміністративні. Винуватця аварії можуть притягнути до адміністративної відповідальності. Такий процес проводитися, якщо в результаті події ніхто з його учасників серйозно не постраждав.
  • Кримінальні. Якщо в результаті ДТП, хоча б одна людина отримала важкі тілесні ушкодження, або хтось загинув.

Адміністративні справи, як правило, проходять за спрощеною процедурою. Звичайно розглядаються тільки докази, зібрані під час оформлення аварії, а також акти технічних і медичних експертиз. Якщо вина одного з учасників доведена, то суд приймає рішення про притягнення його до адміністративної відповідальності та виносить відповідну постанову. Якщо підозрюваний не визнає свою провину, а первинних доказів недостатньо, тоді можуть бути заслухані свідки і вивчені матеріали відеозаписів.

Кримінальні справи проходять за більш складною процедурою, адже за законом передбачена відповідальність від 3 до 10 років позбавлення волі. За часом процес тягнеться значно довше, ніж в адміністративній справі. Усі докази ретельно вивчаються, проводяться експертизи їх достовірності, заслуховують всіх свідків. Суд може призначити додаткові слідчі дії.

В обох випадках потерпілі та обвинувачені мають право захищати себе самостійно або вдавшись до допомоги адвоката. Можна подавати скарги і клопотання, рішення суду можна оскаржити у встановленому законом порядку. Отримати компенсацію зі страхової компанії відповідача або безпосередньо з нього неможливо без постанови суду, в якому його визнають винним і притягають до відповідальності. Питання компенсації збитку можуть розглядатися паралельно або в рамках окремого провадження.

Наші адвокати готові представити ваші інтереси в суді, незалежно від вашої ролі в ситуації яка склалась. Просто зверніться за консультацією, і ми знайдемо спосіб вам допомогти.

Потрібна допомога кваліфікованого спеціаліста?
Збережіть собі час - задайте питання йому

Замовити зворотній дзвінок
Оценка: 
Середнє: 5 (1 голос)
Заказать звонок