Ми розташовані:

Україна, м.Київ, Печерський р-н.,
Кловський узвіз, 14/24

Схема проїзду

Курчин и партнеры

Пн-Пт з 9:00 до 18:00
kurcinp@gmail.com

+38 (097) 856 07 07

+38 (044) 357 77 00

Замовити дзвінок

Пн-Пт з 9:00 до 18:00
kurcinp@gmail.com

+38 (097) 856 07 07

+38 (044) 357 77 00

Замовити дзвінок

Ми у Facebook

Відповідальність при ДТП

аватар пользователя Курчин
Курчин та партнери
31 Січень 2016, в 16:16

Учасники ДТП можуть бути притягнуті до одного з трьох видів відповідальності, якщо визнають свою провину або вона буде встановлена ​​в судовому порядку.

Під громадянською відповідальністю розуміють компенсацію винуватцем ДТП матеріальної, моральної і фізичної шкоди всім учасникам аварії. У більшості випадків відшкодування збитку проходить через страхову компанію, тому в країні діє закон який зобов'язує страхувати відповідальність водіїв. Якщо громадянин не визнаний винним в аварії, то його страхова має підстави відмовитися від виплат. Також законом встановлено максимальна сума такої компенсації, все що понад, слід стягнути з винуватця в судовому порядку.

Крім компенсації збитку між учасниками ДТП, винуватець зобов'язаний понести відповідальність перед державою. У кращому випадку це буде адміністративне покарання, оформлене як штраф. До речі зараз в Україні ввели норму, за якою штраф, виплачений у найближчі дні після накладення, зменшується в два рази. Але в цьому списку є й більш серйозні порушення, такі як позбавлення прав на 3 роки, а також присудження виправних робіт. До адміністративної відповідальності притягують, коли ніхто з учасників не отримав тяжких тілесних ушкоджень.

У випадках, коли ДТП спричинило смертельні наслідки або хтось із його учасників отримав тяжкі тілесні ушкодження, винуватця притягують до кримінальної відповідальності. За чинним законодавством свободу громадянина можуть обмежити на 3-10 років. Розслідування таких справ, як і судовий розгляд, проводитися з особливою ретельністю. Варто відзначити, що за відсутності обтяжливих обставин і кваліфікованої адвокатської допомоги цілком реально домогтися умовного терміну.

Наша компанія має великий досвід розслідування і розгляду в суді справ з будь-яким типом відповідальності. Ми готові надати вам кваліфіковану допомогу на будь-якій стадії процесу, навіть після винесення судом небажаного рішення.

Потрібна допомога кваліфікованого спеціаліста?
Збережіть собі час - задайте питання йому

Замовити зворотній дзвінок
Оценка: 
Середнє: 5 (1 голос)
Заказать звонок