Ми розташовані:

Україна, м.Київ, Печерський р-н.,
Кловський узвіз, 14/24

Схема проїзду

Курчин и партнеры

Пн-Пт з 9:00 до 18:00
kurcinp@gmail.com

+38 (097) 856 07 07

+38 (044) 357 77 00

Замовити дзвінок

Пн-Пт з 9:00 до 18:00
kurcinp@gmail.com

+38 (097) 856 07 07

+38 (044) 357 77 00

Замовити дзвінок

Ми у Facebook

Відшкодування шкоди пасажиру при ДТП

аватар пользователя Курчин
Курчин та партнери
30 Січень 2016, в 19:38

Незалежно від того в машині винуватця або постраждалого знаходився пасажир, він має право на компенсацію фізичного, морального і матеріального збитку. Відшкодовувати збитки зобов'язаний винуватець аварії і його страхова компанія. Окремим випадком вважається ситуація, коли пасажир перебував у таксі або громадському транспорті (автобус, маршрутка, тролейбус). У такій ситуації претензії щодо відшкодування шкоди слід висувати компанії перевізнику і його страховый. Розберемо кожен вид збитку докладніше.

Під фізичним збитком розуміємо шкоду заподіяну здоров'ю. Для його компенсації необхідно представити відповідні медичні документи (лікарняна карта, чеки на покупку ліків, рахунок на оплату лікарських дій і т.д.) Також проводиться медична експертиза, яка встановлює тип тілесних ушкоджень та завдану ними шкоду здоров'ю. В рамках страхових виплат з фізичного збитку можна отримати до 100 тис. грн. Решту суми, якщо вона буде встановлена, доведеться стягнути з винуватця аварії через суд.

Під матеріальним збитком розуміємо шкоду завдану речам пасажира. Наприклад, у вас із собою був ноутбук, смартфон, розбился дорогий годинник і т.п. Щоб отримати компенсацію потрібно:

  • Довести, що цінні речі були з собою на момент ДТП і були знищені під час аварії;
  • Довести, що дані речі належать саме вам. В ідеалі для цього надається іменний чек, який видається при покупці за допомогою кредитної картки;
  • Всі докази надаються суду, який і виносить рішення з цього питання.

Моральний збиток вважається найскладнішим видом компенсації. Проблематика питання полягає в тому, що довести й оцінити таку шкоду дуже складно. Стягнути таку компенсацію можна тільки в судовому порядку.

Наші юристи, що спеціалізуються на дорожньо-транспортних пригодах знають, як правильно оцінити будь-який з видів шкоди завданих учасникам аварії. А головне, ми знаємо, як переконати в нашій правоті суд і добитися виплати покладеної вам компенсації.

Потрібна допомога кваліфікованого спеціаліста?
Збережіть собі час - задайте питання йому

Замовити зворотній дзвінок
Оценка: 
Середнє: 5 (1 голос)
Заказать звонок