Ми розташовані:

Україна, м.Київ, Печерський р-н.,
Кловський узвіз, 14/24

Схема проїзду

Курчин и партнеры

Пн-Пт з 9:00 до 18:00
kurcinp@gmail.com

+38 (097) 856 07 07

+38 (044) 357 77 00

Замовити дзвінок

Пн-Пт з 9:00 до 18:00
kurcinp@gmail.com

+38 (097) 856 07 07

+38 (044) 357 77 00

Замовити дзвінок

Ми у Facebook

Виїзд адвоката на місце ДТП

аватар пользователя Курчин
Курчин та партнери
26 Січень 2016, в 15:34

Прибуття адвоката по ДТП на місце події це нормальна практика не тільки в Європі, але і в Україні. Люди, які нею нехтують, ризикують поставити себе в невигідне становище, що в подальшому може суттєво зашкодити в ході розслідування ДТП і судового розгляду.

Як викликати юриста? В ідеальному варіанті візитка такого фахівця повинна перебувати у вашому портмоне, або його номер внесений в пам'ять мобільного телефону. Якщо цей випадок не про вас, але ви є нашим клієнтом, тоді зателефонуйте закріпленому за вами співробітнику, і він проведе первинну консультацію, а також організовує приїзд фахівця на місце події. Не варто забувати і про мобільний інтернет, з його допомогою можна швидко відшукати контактні телефони нашої компанії, а решту роботи зробить консультант.

Яку роботу виконує юрист на місці скоєння ДТП? Обов'язки юриста на місці події можна розділити таким чином:

  • Допомога клієнту. Спеціаліст оцінить сформовану ситуацію. Розповість як саме поводитися з представниками поліції. Надасть моральну підтримку, проконтролює, щоб права клієнта не порушували. Порекомендує, чи варто погоджуватися на проходження медичного огляду.
  • Контроль над роботою співробітників правоохоронних органів. Під час судового розгляду основними доказами будуть складений поліцейськими протокол і схема ДТП. Адвокат повинен проконтролювати, щоб ці документи були складені правильно і не порушували інтереси клієнта.
  • Підготовка до подальшого розслідування. У нашій практиці часто зустрічаються ситуації, коли відстояти інтереси клієнта можна тільки в суді. Тому адвокат ще на місці ДТП почне збирати докази для проведення незалежного розслідування, а також для відшкодування збитку у страховій або через суд.

Результат розслідування і судового розгляду по ДТП багато в чому залежить від своєчасної юридичної допомоги. Тому заручитися підтримкою професіоналів рекомендується якомога раніше.

Потрібна допомога кваліфікованого спеціаліста?
Збережіть собі час - задайте питання йому

Замовити зворотній дзвінок
Оценка: 
Середнє: 5 (1 голос)
Заказать звонок