Ми розташовані:

Україна, м.Київ, Печерський р-н.,
Кловський узвіз, 14/24

Схема проїзду

Курчин и партнеры

Пн-Пт з 9:00 до 18:00
kurcinp@gmail.com

+38 (097) 856 07 07

+38 (044) 357 77 00

Замовити дзвінок

Пн-Пт з 9:00 до 18:00
kurcinp@gmail.com

+38 (097) 856 07 07

+38 (044) 357 77 00

Замовити дзвінок

Ми у Facebook

Захист по ДТП після суду

аватар пользователя Курчин
Курчин та партнери
27 Січень 2016, в 14:10

Судове рішення по ДТП ще не означає завершення розгляду. Будь-який вирок можна оскаржити, шляхом подання апеляційної чи касаційної скарги. У таких випадках потрібно заручитися підтримкою досвідченого адвоката по ДТП і діяти в наступному порядку.

  1. Вивчити матеріали судового розгляду, перевірити правомочність винесеного рішення.
  2. Провести правову експертизу розслідування проведеного співробітниками правоохоронних органів. Аналізуються всі документи, від схеми події до показань свідків.
  3. Провести незалежне розслідування. Співробітники юридичної компанії перевірять всі матеріали справи, заново проведуть опитування свідків і пошук нових, замовлять незалежні експертизи.
  4. На підставі результатів незалежного розслідування готуються матеріали для подачі позову у вищу судову інстанцію.

Скористатися юридичною допомогою після завершення розгляду ДТП в суді можна в різних випадках. Заручившись кваліфікованою підтримкою можна докорінно змінити ситуацію, аж до того що перейти зі статусу винуватця в потерпілі. Те, наскільки буде змінено початкове рішення суду, буде залежати від ступеня вашої невинності і своєчасності звернення за допомогою.

Часто допомога адвоката після завершення суду потрібна для подачі додаткового позову про компенсацію фізичного і морального збитку. За законом страхова компанія відшкодовує тільки гроші необхідні для ремонту транспортного засобу, а збитки нанесені водієві або його пасажирам можна стягнути лише через суд. Найскладніше оцінити моральний збиток, який неможливо підтвердити медичними довідками. У таких випадках остаточне рішення приймає тільки суд, керуючись доводами адвокатів і положеннями законодавства.

Потрібна допомога кваліфікованого спеціаліста?
Збережіть собі час - задайте питання йому

Замовити зворотній дзвінок
Оценка: 
Середнє: 5 (1 голос)
Заказать звонок