Ми розташовані:

Україна, м.Київ, Печерський р-н.,
Кловський узвіз, 14/24

Схема проїзду

Курчин и партнеры

Пн-Пт з 9:00 до 18:00
kurcinp@gmail.com

+38 (097) 856 07 07

+38 (044) 357 77 00

Замовити дзвінок

Пн-Пт з 9:00 до 18:00
kurcinp@gmail.com

+38 (097) 856 07 07

+38 (044) 357 77 00

Замовити дзвінок

Ми у Facebook

Реєстрація змін: зміна керівника, особистої інформації та ін.

аватар пользователя Курчин
Курчин та партнери
25 Лютий 2016, в 01:49

У процесі роботи будь-якої фірми може змінюватися інформація, яка не має відношення до установчої документації. До такої прийнято відносити:

  • Зміна керівника.
  • Зміна особистої інформації про керівника (зміна прізвища, прописки та ін.).
  • Зміна типу робочої діяльності (зі списку тих, які вказані в статуті).

Щоб зареєструвати ці зміни потрібно подати рішення уповноваженого органу (наприклад, загальних зборів засновників) або розпорядчий акт (постанова) уповноваженої особи.

Варто відзначити, що на виконанні реєстрації змін у реєстратора процес не завершується. Численні перераховані зміни потрібно зареєструвати в податковій службі, а також в спеціальних органах статистики. Це дозволить отримати необхідні довідки:

  1. Довідка ЄДРПОУ.
  2. Довідка за формою 4 - ОПП.

Незважаючи на те, що процес реєстрації змін здається вельми простим, на практиці все виявляється інакше. Дана процедура забирає досить багато вільного часу. Крім того, у багатьох державних установах, органах статистики, податкової інспекції тощо. Вона проводиться в строго певні дні. Та й час прийому для подачі документації встановлюється на один день, а для їх видачі - інший.

Саме тому наше адвокатське бюро в Києві пропонує вам свої послуги. Ми готові допомогти кожному клієнту з реєстрацією змін. Співробітники нашої фірми підготують необхідні документи, зареєструють зміни і отримають готову документацію. Ми позбавимо вас від необхідності стояти в черзі, витрачати свої фізичні сили і вільний час. Для цього достатньо зв'язатися з нами за контактним телефоном, вказаним на сайті.

Потрібна допомога кваліфікованого спеціаліста?
Збережіть собі час - задайте питання йому

Замовити зворотній дзвінок
Оценка: 
Середнє: 5 (1 голос)
Заказать звонок