Ми розташовані:

Україна, м.Київ, Печерський р-н.,
Кловський узвіз, 14/24

Схема проїзду

Курчин и партнеры

Пн-Пт з 9:00 до 18:00
kurcinp@gmail.com

+38 (097) 856 07 07

+38 (044) 357 77 00

Замовити дзвінок

Пн-Пт з 9:00 до 18:00
kurcinp@gmail.com

+38 (097) 856 07 07

+38 (044) 357 77 00

Замовити дзвінок

Ми у Facebook

Розробка статуту

аватар пользователя Курчин
Курчин та партнери
25 Лютий 2016, в 01:45

Статут - це документ, що визначає принципи, відповідно до якого буде здійснюватися діяльність фірми. Він необхідний для реєстрації, а також задає порядок відносин між окремими учасниками. У ньому вказуються варіанти входу/виходу учасників товариства, а також процедури на випадок смерті будь-якого учасника (відповідно до законодавства України право на участь в ТОВ не передається в порядку спадкування). Природно, якщо фірма створюється декількома засновниками, то потрібно ретельно і в найменших деталях розписати процедуру поділу доходів між ними.

Якісно створений статут зобов'язаний передбачати можливі розгалуження в діяльності організації, збільшення списку цілей і поставлених завдань і т.п. Звичайно, засновники можуть використовувати стандартні документи. У них містяться найважливіші положення. Однак такий статут не можна назвати оптимальним. Він не дозволяє передбачити численні нюанси, пов'язані із здійсненням господарської діяльності.

Саме тому рекомендується замовляти розробку статуту у професіоналів. Вони допоможуть передбачити будь-які дрібниці і можливі ситуації, з якими можуть зіткнутися учасники товариства.

Щоб замовити розробку статуту в Києві, ви можете звернутися за допомогою в наше адвокатське агентство. Багатий досвід і високий рівень професіоналізму наших юристів допоможе вам отримати якісний статут, створений в суворій відповідності до законодавства. У його розробці ми врахуємо не тільки особливості господарської діяльності товариства, а й будь-які побажання і переваги клієнта.

Для отримання детальної інформації ви можете зв'язатися з юристами по одному із зазначених контактних телефонів.

Потрібна допомога кваліфікованого спеціаліста?
Збережіть собі час - задайте питання йому

Замовити зворотній дзвінок
Оценка: 
Середнє: 5 (1 голос)
Заказать звонок