Ми розташовані:

Україна, м.Київ, Печерський р-н.,
Кловський узвіз, 14/24

Схема проїзду

Курчин и партнеры

Пн-Пт з 9:00 до 18:00
kurcinp@gmail.com

+38 (097) 856 07 07

+38 (044) 357 77 00

Замовити дзвінок

Пн-Пт з 9:00 до 18:00
kurcinp@gmail.com

+38 (097) 856 07 07

+38 (044) 357 77 00

Замовити дзвінок

Ми у Facebook

Податкові спори

аватар пользователя Курчин
Курчин та партнери
19 Лютий 2016, в 11:26

У кодексі адміністративного судочинства України, статті 6 прописано, що всі платники податків можуть звернутися в судові інстанції у випадках, коли дія або бездіяльність органів податкової поліції зазіхають на його правові та громадянські свободи, а також особистісні інтереси.

Стаття 56 Податкового кодексу України говорить, що рішення і постанови, прийняті органами контролю можуть бути оскаржені в адміністративному суді. Займатися податковими спорами досить болісно і клопітно, але бувають випадки, коли це необхідність. Щоб грамотно сформулювати обвинувачення за фактом дій працівника податкової служби потрібно витратити купу часу і сил, і володіти специфічними знаннями. Довести свою правоту самостійно в принципі можливо, але для цього необхідно вміння розбиратися в тонкощах нормативної документації, яка регулюють робочий процес і відносини з податковими службами.

Для того щоб полегшити цю справу логічно звернутися до професіоналів, які візьмуть левову частину роботи на себе, допоможуть розібратися в незрозумілих і слизьких моментах і завжди будуть поруч для вичерпних консультацій з нагальних питань. Наша юридична компанія якраз надає подібні послуги в Києві.
З початку, здається, що вирішення суперечки краще проводити в суді, але це не так. Правильним рішенням є проведення розгляду у вищих податкових органах. Це значно скоротить час вирішення питання.

При наявності достатньої доказової бази юристи, що спеціалізуються на веденні арбітражних справ з податковими службами з легкістю розроблять дієвий план дій. Свою правоту найрозумніше захищати з юристом високого рівня.
Існують два варіанти оскарження рішень органів податкового контролю:

  • звернутися до податкових органів, що стоять на більш високому рівні;
  • звернутися безпосередньо до судових інстанцій.

Потрібна допомога кваліфікованого спеціаліста?
Збережіть собі час - задайте питання йому

Замовити зворотній дзвінок
Оценка: 
Середнє: 5 (1 голос)
Заказать звонок