Ми розташовані:

Україна, м.Київ, Печерський р-н.,
Кловський узвіз, 14/24

Схема проїзду

Курчин и партнеры

Пн-Пт з 9:00 до 18:00
kurcinp@gmail.com

+38 (097) 856 07 07

+38 (044) 357 77 00

Замовити дзвінок

Пн-Пт з 9:00 до 18:00
kurcinp@gmail.com

+38 (097) 856 07 07

+38 (044) 357 77 00

Замовити дзвінок

Ми у Facebook

Реєстрація СПД - оформлення ФОП, ПП, ФОП

аватар пользователя Курчин
Курчин та партнери
19 Лютий 2016, в 11:10

Починаючи будь-яку підприємницьку діяльність першочерговим завданням повинні стати роздуми над вибором форми правової організації ведення бізнесової діяльності.

Допомога юриста реєстрація СПД Київ

Найпростішим і від того поширеним на території України є так званий ФОП (СПД). Тому питання відкриття СПД в Києві стає все більш актуальні. Особливо в останній час, так як був прийнятий новий Податковий Кодекс, який змінив правила сплати єдиного податку. Необхідно знати розмовні варіації абревіатури СПД, такі як ФОП, ФЛП і ПП. При цьому юридично правильним є тільки перший, другий це його переклад, а ПП взагалі розмовна назва.

Форма підприємства СПД відрізняється зручністю і практичністю. Вона не вимагає зареєстрованої юридичної адреси, а також статутного капіталу. Це кращий вибір для дрібних бізнесменів і підприємців початківців, так як реєстрація проходить за місцем фактичної прописки. Не варто забувати і про зручні формі оподаткування, можна вибрати фіксовану оплату єдиного податку, оплату загального податку або ж вибрати оплату загального податку на додану вартість (ПДВ).

Відкриття ФОП дозволяє підприємцю платити на багато меншу суму податків і можливість значно скоротити час який витрачається на ведення документації бухгалтерського обліку. Професійні фахівці нашої компанії прийдуть Вам на допомогу при відкритті СПД і нададуть весь необхідний спектр послуг. У список послуг входять:

  • консультації;
  • підготовка всього пакету документації;
  • оплата державних мит і платежів;
  • нотаріальні послуги;
  • здійснення реєстрації у всіх інстанціях.

Фахівці нашої юридичної фірми допоможуть вибрати форму реєстрації фізичної особи і підберуть оптимальний варіант оподаткування. У стислі терміни проведемо реєстрацію вашого підприємства в Києві і області.

Потрібна допомога кваліфікованого спеціаліста?
Збережіть собі час - задайте питання йому

Замовити зворотній дзвінок

Детальніше про реєстрацію СПД

Весь процес реєстрації СПД займає не так вже й багато часу і відрізняється своєю простотою, особливо в порівнянні з оформленням юридичної особи. А це означає, що подібна послуга в виконанні компанії "Курчин і Партнери" обійдеться замовнику набагато дешевше. Виходячи із сучасних реалій, можна з упевненістю говорити, що ведення бізнесу в якості суб'єкта підприємницької діяльності найпростіше і такий формат обов'язково принесе значні прибутки. Особливо він підійде щодо недосвідченим підприємцям, які роблять тільки свої перші кроки в цій нелегкій, але захоплюючій справі.

Реєстрація СПД юристом в Києві

Реєстрація фізичної особи-підприємця більш вигідна з точки зору взаємодії з податковими службами, а на самому початку бізнес-діяльності це дуже і дуже важливо. Основна вигода для підприємця полягає в тому, що він не зобов'язаний платити 18% податок на одержуваний прибуток, а також звільняється від цілого ряду податкових обкладань, в той час як фізична особа все це регулярно оплачує. Така лояльність дозволяє досить швидко розвивати свою справу і в найкоротші терміни досягти намічених цілей і завдань. Окремо варто відзначити, що подавати податкові декларації потрібно буде всього лише один раз на рік, що дозволяє не тримати в штаті постійного бухгалтера, а періодично користуватися послугами віддаленого працівника.

На практиці досить часто зустрічається ситуація, коли на одне підприємство має бути зареєстрована зразу кілька підприємців. Це робиться не просто так. Основна мета в даному випадку полягає в контрольованому розподіл доходів між групою підприємців, що дає відмінну можливість підприємству значно економити на виплачуваних податки. Єдиним нюансом проведення реєстрації СПД в місті Київ полягає в необхідності територіальної прив'язки до місця прописки фізичної особи. Це інформація вказується в паспорті і легко перевіряється контролюючими службами.

Потрібна допомога кваліфікованого спеціаліста?
Збережіть собі час - задайте питання йому

Замовити зворотній дзвінок

Чи всі можуть оформити ФОП?

Фізична особа підприємець стає таким виключно в день реєстрації даного факту в адміністрації. При цьому вона прив'язується до місця прописки фізичної особи. Чинне законодавство забороняє проводити реєстрацію на будь-який інший адресу. Цю обставину треба в обов'язковому порядку враховувати. Стати повноправним підприємцем може громадянин України і іноземний поданий. Правда, іноземцю необхідно мати оформлений ідентифікаційний код платника податкового збору, а також володіти дійсним дозволом на проживання. В іншому випадку в проханні буде рішуче відмовлено. При цьому вкрай важливо розрізняти ту не зовсім вловимий різницю між простою фізичною особою і фізичною особою-підприємцем.

У першому випадку варто відзначити, що кожна людина, що проживає на території країни, і в тій чи іншій мірі бере участь в її житті, спочатку зараховується до розряду фізичних осіб. При цьому такі показники як стать, вік і так далі до уваги не беруться. Це дає громадянину певні права і звалює на його плечі певний тягар відповідальності і зобов'язань. Залежно від конкретно взятої держави надаються права і зобов'язання можуть істотно відрізняться. Це потрібно обов'язково враховувати.

У другому ж випадку це є усвідомленим вибором людини, який прийняв для себе рішення стати фізичною особою-підприємцем. Розглянутий статус набувається добровільно і вступає в силу одночасно з реєстрацією будь-якої діяльності підприємницького характеру. Згідно з чинним на території України законодавством, подати таку заяву може абсолютно будь-який громадянин, який вже досяг шістнадцятирічного віку. Тільки до досягнення повноліття до поданої заяви додається нотаріально завірений дозвіл батьків, опікунів або ж піклувальників.

Очевидно, що два цих різних статусу мають на увазі різні права і обов'язки. Наприклад, варто чітко зрозуміти, що далеко не всі розтрати фізичної особи можна вважати, як витрачені на підтримку і ведення підприємницької діяльності. Теж стосується і питань доходів. Прикладом може служити продаж особистого автомобіля. З одного боку, були виручені грошові кошти, з іншого вони не мають навіть найменшого відношення до ведення підприємницької діяльності. Насправді відмінності часом мінімальні і потрібно чималий досвід, щоб безпомилково вловлювати різницю в різних ситуаціях. Це необхідно розуміти, наважуючись на розгортання процесу реєстрації СПД в місті Київ.

Потрібно окремо згадати, хто не має законного права, стає приватним підприємцем на території України. До такої категорії громадян відносяться військовослужбовці, народні обранці, тобто депутати, а також люди, яким ведення будь-якої підприємницької діяльності заборонено прийнятим судовим рішенням.

Фізична особа-підприємець обкладається чинним законодавством наступної відповідальністю. Воно відповідає абсолютно всім своїм майном, крім того, яке, згідно із законом, не може стягуватися. Якщо ж така особа знаходиться в чинному шлюбі, тоді відповідальність перекладається не тільки на особисте майно, а й на частину спільно нажитих речей, призначені йому в разі розлучення.

Але у статусу фізичної особи-підприємця існує і ряд незаперечних переваг. На приклад повна відсутність навіть найменшої необхідності постійно вести бухгалтерську звітність. Пов'язано це зі скасуванням чинної системи податкового обкладення. Варто сказати, що в новому податковому кодексі повна відсутність бухгалтерських звітів відверто не вітається. Тобто вести необхідний мінімум все ж доведеться, але в цій обставині немає нічого критичного. Потрібно врахувати, що така лояльність не торкнулася зареєстрованих платників ПДВ, так як до них законодавчо ставляться специфічні вимоги в питаннях наданої звітності. Ще варто знати, що підприємцю зовсім не обов'язково відкривати новий банківський рахунок і якомога швидше замовляти власні печатки. В цьому і полягає основна перевага. Підприємець має повне право працювати з готівковими коштами, не застосовуючи при веденні своєї діяльності РРО. При цьому закон вимагає використання сертифікованого касового апарату, що значно полегшує ведення бізнесу. Більш докладно про даному питанні зможуть розповісти кваліфіковані фахівці "Курчин і Партнери".

Потрібна допомога кваліфікованого спеціаліста?
Збережіть собі час - задайте питання йому

Замовити зворотній дзвінок

Документи для реєстрації СПД

Насправді перелік досить великий і першим в сірнику стоїть готове заяву на безпосереднє проведення державної реєстрації. Якщо фізична особа на момент подачі заяви ще не досягла повноліття, тоді додатково потрібно докласти письмовий дозвіл батьків або опікунів. При цьому воно в обов'язковому порядку має бути за всіма правилами завірено компетентної нотаріальної службою. Також може статися, що фізична особа відмовляється від проведення процедури реєстрації платника податків за своїми релігійними міркуваннями, тоді подача необхідного пакету документів відбувається особисто. Без цього ніяк інакше не потрапити в державний реєстр. Такий стан справ можна пояснити тим, що факт відмови від проходження процедури реєстрації зазначається в паспортному документі здобувача. А передача паспорта строго забороняється чинним на сьогоднішній день законодавством. У всіх інших випадках передачу документів можна доручити іншій людині, написавши на нього відповідну довіреність і також запевнивши її в нотаріальній фірмі.

Реєстрація фірм адвокатом в Києві

Варто зазначити, що державні органи реєстрації не мають законного права вимагати додаткові документи, які не входять в офіційно декларований список. При цьому подаються для реєстрації СПЛ документи приймаються відповідальною особою за описом, з обов'язковим зазначенням дати і точного часу передачі. Один з примірників акта виробленої опису повинен бути переданий у користування заявнику.

Законодавство також дозволяє не тільки особисто передати документи або ж перекласти це на довірену особу, а й відправити необхідний набір документів поштою. І не обов'язково звичайної. Кожен заявник має повне право відправити відскановані версії необхідної документації на електронну адресу державної реєстратури.

Варто пам'ятати, що, незважаючи на зовнішню простоту процесу, відіслані або передані документи можуть бути повернуті або просто залишені без належного розгляду. Причин цього існує кілька, наприклад, повне або часткове розбіжність до вимог, прописаними в чинних законодавчих актах. Або ж може скластися така ситуація, при якій необхідна інформація про заявника була подана ним в неповному обсязі або ж спотвореному вигляді. Причиною відмови в розгляді може стати граматична або смислова помилка, допущена в подається заяві. Знову звернутися до реєстраційних органів дозволяється тільки після повного усунення зазначених недоліків і недоліків.

Природно, все це катастрофічно з'їдає час. З цієї причини краще довірити розглянутий процес фахівців юридичної компанії «Курчин і Партнери», ми вже котрий рік займаємося питаннями реєстрації фізичних осіб. Вони точно знають послідовність необхідних дій і гарантовано не допустять прикрих помилок, через які процес затягнеться на непрогнозованими часовий відрізок.

Після розгляду поданих документів відбувається пошук інших обставин, що забороняють реєстрацію фізичної особи. При цьому активно використовуються доступні дані державного реєстру. Причинами відмови можуть служити невідповідність заявлених даних та інформації в електронному реєстрі. Також можуть виплисти чинники, які забороняють конкретно взятому фізичній особі реєструватися як підприємець. Крім цього відмова можна отримати, якщо в реєстрі заявник вже числиться як фізична особа-підприємець. У будь-якому випадку, при відмові заявник отримує відповідні повідомлення, в якому чітко аргументуються причини прийнятого рішення. Це дає можливість виправити початкові недоліки і повторити спробу через якийсь час.

Якщо ж стримуючих факторів не виявлено, тоді на підставі поданої заяви фізична особа вноситься до єдиного державного реєстру. Воно вступає в законну силу і вважається днем завершення офіційної реєстрації. Про це заявник отримує відповідну виписку, але відбутися це повинно непозднее ніж протягом робочого дня, наступного після остаточного підтвердження органами статистичного збору та обґрунтування.

Потрібна допомога кваліфікованого спеціаліста?
Збережіть собі час - задайте питання йому

Замовити зворотній дзвінок

Вибір типу діяльності при реєстрації СПД

До безпосереднього початку процесу реєстрації СПД необхідно чітко визначитися, в який конкретно сфері підприємництва буде розгортатися основна, тобто пріоритетна, діяльність. Це дуже важливо, адже в рамках реєстрації заявнику належить вказати код виду діяльності. Кожній сфері підприємницької діяльності прив'язаний свій власний код, який і належить вписати в зазначену графу. Також варто відзначити, що зовсім необов'язково вибирати якийсь один вид і повністю обмежитися ім. Насправді існує можливість вибрати відразу кілька векторів розвитку, за якими паралельно або по черзі буде рухатися тільки що зареєстрований приватний підприємець. До даного питання потрібно підходити з максимальною і серйозністю і вказати кілька додаткових сфер підприємницької діяльності, навіть якщо засновник повністю впевнений в єдиному векторі розвитку.

Державна реєстрація СПД

Для виконання державної реєстрації заявнику необхідно звертатися до уповноважених реєстраційних органів або ж в найближчі держадміністрації, на приклад в місті Київ. Природно, робити це слід за місцем проживання або прописки, так як необхідно буде прив'язатися до певною адресою. Подати слід такі документи як: ксерокопія паспорта та індетіфікаціонного коду, заповнену реєстраційну картку, яка в обов'язковому порядку заповнює від руки розбірливими друкованими літерами. Варто відзначити, що саму подачу необхідного для реєстрації пакета документів можна зробити в декілька способів. В першу чергу це, звичайно ж, передати його особисто в уповноважені органи. Також можна написати довіреність іншій фізичній особі, уповноваживши його тим самим на подачу документів від імені заявника. Чи не заборонено отруювати необхідну документацію через пошту. А під час передових технологій досить активно практикується сканування документів і пересилання їх на електронну поштову адресу.

Потрібна допомога кваліфікованого спеціаліста?
Збережіть собі час - задайте питання йому

Замовити зворотній дзвінок

Постановка на облік в пенсійному фонді та податковій

Грунтуючись на недавно прийнятих законодавчих нормах можна сказати, що тепер термін, дающийся на те, щоб підприємець став на облік в місцевому відділенні ДПІ розширено з трьох до десяти днів. Це ж стосується і пенсійного фонду, тепер в більшості випадків в цьому взагалі немає ніякої необхідності. Такий стан справ дуже зручно і дозволяє повністю вирішити всі свої насущні справи без зайвого поспіху і суєти. Це очікувано принесло більший порядок в державних структурах, трохи звільнивши їх від постійних черг.

Набувши чинності поправки вдосконалили так званий принцип «єдиного вікна», який покликаний відчутно спростити і прискорити процедуру реєстрації в державних структурах. Потрібно згадати, що видача виписок теж проводиться державним відділом статистики. Для завершення процесу реєстрації заявник може бути направлений в пенсійний фонд. Щоб стати на облік в ньому необхідно надати копію паспорта, написане від руки заяву, копію ІПН і статистичної виписки. Якщо в процесі підприємницької діяльності були прийняті на роботу наймані співробітники, то тоді в пенсійний фонд необхідно надасть укладені між ними та роботодавцем договору.

Вибір системи оподаткування

До цього процесу дуже важливо підійти усвідомлено і з повним розумінням всіх процесів, що відбуваються. Успішність підприємства, особливо на перших парах, буде прямо залежати від обраної моделі оподаткування. Щоб гарантовано зробити правильний вибір слід звернутися до фахівців з «Курчин і Партнери», ми допоможемо вирішити розглянуту дилему з професійної точки зору, якої так не вистачає ще недосвідченим підприємцям.

Виготовлення печатки СПД

Варто відразу зазначити, що норми чинного законодавства говорять, що підприємство може вести повноцінну роботу і без індивідуальної печатки. Якщо ж така необхідність все-таки існує, тоді слід оперативно звернутися в спеціалізовану фірму, що займається виготовленням подібних речей.

Відкриття рахунку СПД в банку

Відкриття банківського рахунку можна назвати обов'язковою умовою, критично необхідним для нормального функціонування приватного підприємства. Але це безперечно допоможе значно підвищити прибутковість вашої діяльності.

Щоб відкрити новий банківський рахунок підприємцю необхідно подати наступний пакет документів: написану заяву, оригінал виписки ЄДР, повідомлення про облік в ПФ. Крім цього необхідно буде самостійно уточнити, чи послав банк в податкову повідомлення про відкриття підприємцем основного банківського рахунку. Якщо немає, то доведеться робити це самостійно.

Окремо варто розглянути дії фізичної особи, що вживаються ним в випадки відмови в творі його реєстрації як підприємця. Для початку варто детально розглянути текст відмови. У ньому в обов'язковому порядку повинні пояснюватися реальні причини відмови. Це повинно подаватися не в форматі бездоказово тексту, а з зазначенням конкретних нормативних актів, які були порушені. При цьому варто врахувати, що пропущені документи повинні бути повернуті заявнику протягом одних повних діб, з урахуванням вихідних днів. Це дає йому можливість внести необхідний набір поправок і подати пакет документів повторно.

Щоб на сто відсотків убезпечитись від такого розвитку подій варто звернутися до справжніх професіоналів своєї справи з компанії «Курчин і Партнери», які в найстисліші терміни зберуть весь набір документів і обов'язково доб'ються позитивного для замовника результату.

Потрібна допомога кваліфікованого спеціаліста?
Збережіть собі час - задайте питання йому

Замовити зворотній дзвінок
Оценка: 
Середнє: 5 (1 голос)
Заказать звонок