Ми розташовані:

Україна, м.Київ, Печерський р-н.,
Кловський узвіз, 14/24

Схема проїзду

Курчин и партнеры

Пн-Пт з 9:00 до 18:00
kurcinp@gmail.com

+38 (097) 856 07 07

+38 (044) 357 77 00

Замовити дзвінок

Пн-Пт з 9:00 до 18:00
kurcinp@gmail.com

+38 (097) 856 07 07

+38 (044) 357 77 00

Замовити дзвінок

Ми у Facebook

Послуги з реєстрації ТОВ

аватар пользователя Курчин
Курчин та партнери
16 Лютий 2016, в 20:59

ТОВ (товариство з обмеженою відповідальністю) - це мало не найпоширеніша в Україні в цілому і в Києві, і Київській області зокрема організаційно-правова форма юридичної особи. Вона містить в собі підрозділ статутних капіталів на окремі частки (вклади) учасників, розмір яких прописаний в статуті кожного подібного об'єднання.

Послуги юриста з реєстрації ТОВ

У поширенні товариств з обмеженою відповідальністю немає нічого дивного, адже це найкращий варіант для групи людей або компаній. Варто відзначити, що законодавство дозволяє відкривати ТОВ навіть одній людині, де він буде об'єднувати в одній особі відразу кілька функціональних посад.

Відкриття ТОВ найкраще доручити професіоналам або ж буде не зайвим попередньо отримати консультацію фахівців. Якщо ж Ви хочете максимально полегшити для себе весь процес, в такому випадки варто звернутися до нашої професійної компанії, яка повністю позбавить Вас від будь-яких можливих підводних каменів і забезпечить вичерпну консультацію з усіх питань і по реєстрації.

Від нашого клієнта буде потрібна:

 • реєстраційна інформація про ТОВ;
 • присутність у нотаріуса під час підписання необхідних довіреностей і статуту ТОВ;
 • підписання банківської карти;
 • присутність в банку під час відкриття банківського рахунку.

Основні особливості діяльності ТОВ:

 • формування умовного капіталу в грошовому та майновому еквіваленті;
 • несення відповідальності учасниками тільки в межах своїх вкладів;
 • засновниками можуть стати фізичніта юридичні особи, які можуть бути нерезидентами України.

Варто також сказати, що в зв'язку зі свіжими змінами в законодавстві України статутний документ ТОВ не вимагає обов'язкового засвідчення нотаріальної службою.

Потрібна допомога кваліфікованого спеціаліста?
Збережіть собі час - задайте питання йому

Замовити зворотній дзвінок

Детальніше про реєстрацію ТОВ

Експертна думка фахівців київської компанії «Курчин і Партнери» полягає в тому, що ТОВ ідеально підходить для створення спільного бізнес-проекту відразу декількома особами, які не важливо юридичними або фізичними. Крім того, чинне на території України законодавство дозволяє зареєструвати товариство з обмеженою відповідальністю або ж ТОВ поодинці, без додаткових партнерів. В такому випадку один і той же чоловік поєднує в собі ролі засновника, виконавчого директора, бухгалтера і так далі. Це повністю законно і таких випадків сьогодні дуже багато.

Реєстрації ТОВ в Києві допомога юриста

Зазвичай товариство з обмеженою відповідальністю створюється для ведення, так званого середнього і великого бізнесу, так як чинне законодавство дозволяє вести практично будь-яку, злочинну діяльність. Щоб змінити в якийсь момент основний рід занять, непотрібно витрачати величезну кількість часу на перереєстрацію і різні паперові справи. Також варто відзначити, що зареєструвати на території України своє ТОВ дозволяється фізичним і юридичним особам. Крім того, такими правами володіють як громадяни нашої країни, так і приїжджі іноземці.

Одним з нюансів є той факт, що при провидіння реєстрації необхідно сформувати так званий статутний фонд. Створюється він на основі добровільних внесків всіх учасників товариства. Варто зазначити, що кожен окремо взятий вкладник несе матеріальну відповідальність виключно рівну його вкладу в загальний фонд, не ризикуючи при цьому втратити ту чи іншу особисте майно або кошти.

Зайнявшись даним питанням краще за все звернеться до професіоналів компанії «Курчин і Партнери», здатним самостійно виконати весь необхідний комплекс дій і зібрати документи. Наша фірма надає клієнтам такі послуги.

В першу чергу це максимально детальні і доступні консультації з будь-яких питань, що цікавлять, пов'язаних з реєстрацією ТОВ, звичайно ж. Це дозволить замовнику сформувати повне розуміння постає процесу і розібратися в тонкощах діючих правил оподаткування.

Крім того, наші експерти допоможуть вибрати дійсно вигідний і прогресивний вектор розвитку і діяльності компанії на найближчі роки. Вони повністю звільняють замовника від збору документів і збирають всі необхідні довідки по всіх інстанціях. У підсумку з них створює єдиний Установчий документ, що подається на розгляд компетентної комісії спеціального реєстраційного відділу. Паралельно з цим відбувається замовлення і виготовлення корпоративної печатки і відкривається окремий рахунок у відповідному банку. Саме на ньому і буде зберігатися грошовий фонд нової компанії.

Окремо потрібно згадати, що додатково можуть бути надані послуги з адресною прив'язці підприємства до практично будь-якого дому в місті Київ і видається свідоцтво ПДВ, або ж єдиного податку. Все залежить від кожного конкретно взятого випадку і ситуації, що склалася, розглядається в індивідуальному порядку.

По завершенню процесу реєстрації ТОВ засновнику передаються певні документи, зібрані в один пакет. У базовий комплект обов'язково входять виписка з Державного реєстру з підтвердженням остаточної реєстрації, створений з нуля статут утвореного суспільства, детальна статистична довідка від уповноваженого відділу і індивідуальна друк. При замовленні додаткових послуг фірми засновник отримує ще штамп суспільства, документацію про фактичне підтвердження попередньо зареєстрованої юридичної адреси компанії, а також справжнє свідоцтво ПДВ, або єдиного податку.

Потрібна допомога кваліфікованого спеціаліста?
Збережіть собі час - задайте питання йому

Замовити зворотній дзвінок

Необхідні документи

Починається цей список копією паспорта та ідентифікаційного коду, вона ж картка платника податків, безпосереднього засновника нового суспільства з обмеженою відповідальністю. Вони необхідно в випадки реєстрації фізичною особою. Якщо ж заснувати своє ТОВ хоче юридичний суб'єкт, тоді від нього буде потрібно повна копія статуту підприємства, виписка з ЄДР про факт державної реєстрації, копії паспорта та ідентифікаційного коду директора фірми і самого засновника. До речі, це далеко не завжди один і той же чоловік.

Які документи потрібні для реєстрації ТОВ

Трохи іншого списку документи потрібно в тому випадку, якщо безпосередній засновник є юридичною особою-нерезидентом. Тоді потрібно буде зібрати пакет документів, до складу якого входить оригінал виписки з банківського або торгового реєстру. Якщо отримати таку виписку немає можливості, тоді підійде будь-яке підтвердження, що вказують на реальне місце знаходження даної юридичної особи. Також додатково необхідно докласти повну копію статуту, затверджену нотаріусом, копії паспортів директора і засновника. Крім того, потрібно обов'язково надати копію рішення або протоколу, які свідчать про реальний факт призначення на директорську посаду.

Варто в обов'язковому порядку враховувати той факт, що всі документи, необхідні у юридичної особи-нерезидента для задоволення запиту на реєстрацію нового суспільства, повинні бути в обов'язковому порядку легалізовані за правилами чинного на сьогоднішній день законодавства. Всі документи повністю перекладаються на українську мову, підписуються займаються цим перекладачем і завіряються в нотаріальній службі. Тільки після цього вони знаходять юридичну силу. Про подібні деталях замовник зможе дізнатися на консультаціях від фахівців компанії «Курчин і Партнери».

Крім того треба мати копіями паспортів та карток платника податків майбутнього директора компанії і, якщо він передбачається за штатом товариства, головного бухгалтера. У тому випадку, якщо формування статутного фонду проходить з використанням будь-якого нерухомого майна, авторських прав, облігацій і так далі, тоді в наданої документації повинні знаходиться дійсні копії документів, що засвідчують права на цю власність того чи іншого вкладника.

Окремим пунктом йде розподіл частин наповнення статутного фонду. Засновник вільний як вказати певну суму, справедливу для всіх вкладників, так і розділити передбачувану суму між ними самостійно. Правда, це необхідно виключно в тому випадку, якщо безпосередніх засновників більше одного.

Популярність оформлення бізнесу як ТОВ в нашій країні дуже легко пояснити, досить розкласти все відкриваються переваги. Чинним законодавством кількість співзасновників обмежується відміткою в сто вкладників. Потрібно відзначити, що обсяг інсталяційного фонду не регламентується ні по верхньому, ні по нижньому показнику. При цьому кожен учасник товариства несе на собі матеріальну відповідальність, обмежується виключно розміром внесеного ним вкладу, звільняючи його тим самим від інших обтяжливих зобов'язань.

Потрібна допомога кваліфікованого спеціаліста?
Збережіть собі час - задайте питання йому

Замовити зворотній дзвінок

З чого почати?

Для початку засновнику належить визначитися з назвою майбутнього ТОВ. При цьому воно обов'язково повинно бути унікальним і ще не зареєстровані на території України. Щоб перевірити це інформацію і переконатися в унікальності обраної назви необхідно звернутися до Єдиного державного реєстру, в якому знаходяться всі чинне на сьогоднішній день юридичні і фізичні особи. Всі вони займаються зареєстрованою підприємницькою діяльністю.

Потім настає час, чітко визначиться з видом і сферою діяльності реєстрованого суспільства. Експертна думка полягає в тому, щоб в обов'язковому порядку вказувати виключно ту діяльність, з якої компанія розраховує отримувати максимальний дохід. У сформованому статуті товариства чітко прописуються абсолютно всі дозволені на сьогодні види комерційної і не тільки діяльності. Це дозволить нескінченну кількість разів змінювати в міру необхідності основний вид діяльності. Так рекомендується надходити з тієї причини, що природно неможливо спочатку чітко розуміти, який вектор розвитку принесе очікувані прибутки, а який виявиться пшиком.

Після цього слід визначитися, хто саме буде виступати в ролі безпосереднього засновника реєстрованого товариства з обмеженою відповідальністю. Ним може стати будь-яка фізична або юридична особа. При цьому в законодавстві прописано, що засновниками мають право виступати як резиденти, так і нерезиденти. Якогось явного згортання в цьому питанні немає і, навряд чи з'явиться. Існує тільки один нюанс, за яким повноправним засновником нового підприємства не має права стати господарське товариство, що складаються всього лише з однієї юридичної або фізичної особи. Варто зазначити, що особа-засновник не має бути задіяно відразу в декількох одночасно функціонуючих ТОВ.

Останнім пунктом буде визначення розмірів статутного фонду нової компанії. У законодавстві немає прописаного пункту, який би його обсяг. Єдине, що точно говориться в діючих законах, так це той факт, що даний фонд повинен бути встановлений в обов'язковому порядку. Фонд може наповнюватися не тільки за рахунок грошових коштів, але і об'єктів нерухомості, інтелектуальної власності і так далі. При цьому вкладники зобов'язуються представити справжні документи, що засвідчують право власності на майнові активи. Внесені внески не можуть бути обкладені податковими ставками. Це зроблено спеціально, щоб дозволити тільки що сформованому підприємству відразу ж почати свою діяльність.

Складання статуту ТОВ в Києві

У чинному на території України законодавстві вказується, що реєстрація товариства з обмеженою відповідальністю може бути здійснена виключно через подачу чітко прописаного переліку документів уповноваженому реєстратору, що представляє в своїй особі держава. Іншими словами, це означає, що перший етап цілком займає збір і подача необхідного для проведення реєстрації набору документів.

Головним документом, за яким будь-який щойно відкрите або давно чинне суспільство будує свою діяльність, є статут компанії. У законодавстві вказуються певні вимоги, що висуваються до них, які повинні бути в обов'язковому порядку виконані. Це стосується питань форматування статуту, всі підписи учасників товариства повинні бути нотаріально завірені, інакше вони не будуть мати за собою ніякої юридичної сили. Також чітко регламентуються пункти змісту розглянутого документа. У ньому повинні знаходити детальне відображення цілий ряд найважливіших питань, без яких неможливо уявити повноцінне функціонування будь-якого підприємства. Наприклад, в ньому прописується повний склад учасників, розмір загального капіталу, призначення контролюючих виконавчих органів, описується процедура входу і виходу учасників. Насправді список дуже і дуже довгий. За фактом, людині без спеціального юридичної освіти практично неможливо в ньому розібратися, не кажучи вже про те, щоб самостійно скласти його без помилок і недоліків. Щоб уникнути проблем на етапі реєстрації краще довірити складання статуту професіоналам, точно знають, що саме необхідно вказувати в цьому найважливішому документі.

Державна реєстрація, по своїй суті, полягає в подачі всього необхідного пакету документів та відповідної заяви до уповноважених реєстраційних органів.

Потрібна допомога кваліфікованого спеціаліста?
Збережіть собі час - задайте питання йому

Замовити зворотній дзвінок

Як самостійно відкрити ТОВ: головні помилки

Очевидно, що недосвідчені здобувачі гарантовано здійснюють найрізноманітніші помилки при відкритті свого підприємства, оформленого як товариство з обмеженою відповідальністю. Одним з найбільш поширених недоліків є помилкове зазначення основного виду діяльності, яким буде займатися реєстроване підприємство. Це може привести до негативних наслідків, як на етапі подачі необхідних документів, так і по ходу функціонування проекту.

Досить великий відсоток підприємців відразу ж приступають до роботи, як тільки отримують виписку з Держреєстру, в якому зібрані всі чинне на сьогоднішній день підприємства. При цьому вони з якоїсь причини забувають, що фірма може почати свою роботу виключно після проходження процедури реєстрації в податковій службі, пенсійний фонд і державної статистичної організації. Також обов'язково потрібно відкрити окремий рахунок в будь-якому зручному для засновника банку, виготовити унікальну корпоративну друк. Всі ці дії займають просто-таки неймовірна кількість часу і вимагають постійного залучення в процес все більшої кількості людей. Щоб не витрачати свій час в порожню, рекомендується звернутися за професійною і кваліфікованою допомогою справжніх експертів, здатних звільнити здобувача від усього цього процесу, повністю взявши його на себе. Крім цього, ви гарантовано скоротіть часовий період, що відокремлює компанію від початку повноцінного функціонування в попередньо обраній сфері діяльності.

Потрібно завжди дивитися правді в очі і розуміти, що весь процес реєстрації нового учасника того чи іншого ринку не може займати кілька хвилин, так як потрібно детальний розгляд кожного окремо взятого питання, без поділу на важливі і не дуже. Варто ще раз повторити, що, не маючи юридичної освіти досить важко розібратися у всіх тонкощах і уникнути прикрих невдач, особливо на першому етапі. Через допущених помилок по ходу роботи ТОВ може скластися ситуація, коли доведеться міняти юридичну адресу, або виконувати будь-які інші поправки, що несуть за собою непередбачені фінансові витрати. З цим усім можна спробувати впоратися самостійно, але ідеальним варіантом буде заручитися підтримкою професіоналів.

Як почати роботу з нами і успішно створити компанію?

Буде потрібно надати копію паспорта та ідентифікаційного коду самого засновника, а також виконавчого директора нової компанії. Крім того, потрібно придумати відповідну назву для нової фірми. Важливо підходити до цього питання з максимальною відповідальністю, адже воно буде супроводжувати ТОВ весь час його роботи. Вказати його потрібно відразу на трьох мовах, а також обміркувати скорочені форми.

Крім цього відзначається передбачуваний обсяг статутного капіталу і спосіб його формування. Окремо вказується юридична адреса. Якщо її немає, то юридична компанія, в якості додаткової послуги, може надати відповідний варіант.

Вказувати вид і сферу діяльності відкривається компанії краще з великою обережністю. В необхідних для реєстрації документах слід прописати найбільш прибуткові сфери, в той час як в статуті вказуються взагалі всі мислимі способи заробітку. Це допоможе в подальшому перейти на інший вид постійної діяльності, уникнувши при цьому непотрібну тяганину з паперами.

Потрібна допомога кваліфікованого спеціаліста?
Збережіть собі час - задайте питання йому

Замовити зворотній дзвінок

Як зареєструвати ТОВ в 2016 році?

Так как недавно были внесены некоторые изменение в действующее законодательство, стоит учитывать небольшие поправки в требуемом для регистрации общества с ограниченно ответственностью пакете документов. Данный перечень требуемой документации является наиболее актуальным на сегодняшний момент и позволяет без особых трудностей произвести регистрацию в уполномоченных государственных структурах.

Так як недавно були внесені деякі зміни в чинне законодавство, варто враховувати невеликі поправки в необхідному для реєстрації товариства з обмежено відповідальністю пакеті документів. Даний перелік необхідної документації є найбільш актуальним на сьогоднішній момент і дозволяє без особливих труднощів провести реєстрацію в уповноважених державних структурах.. Еще одно заявления требуется написать на регистрацию ООО полноправным плательщиком НДС.

Наступні поради допоможуть без особливих труднощів домогтися бажаного результату:

 1. У актуальною на сьогоднішній день законодавчій базі встановлюється, що статут підприємства, яке реєструється подається в одному примірнику. При цьому важливо пам'ятати, що всі підписи засновників в обов'язковому порядку повинні бути завірені нотаріально, інакше вони просто втратять свою правову вагу.
 2. У нинішньому році були затверджені бланки для заяви на реєстрацію нового зразка. Тепер необхідно подавати виключно сторінки, що містять певну інформацію. Ще одним нюансом є той факт, що підписи в заяві ставить людина, яка безпосередньо подає її в реєстраційну палату.
 3. Важливо також залишити всі необхідні замітки в бланку заяви на статус повноправного платника ПДВ або єдиного податку. Це може значно прискорити і полегшити весь процес.
 4. Щоб подати в реєстраційну палату на розгляд свою справу, спочатку слід сформувати пакет з документацією. Для цих цілей знадобиться одна канцелярська папка, близько десяти чистих аркушів формату А4, статут ТОВ, завірений протокол, заповнені форми заяв, а також флешка зі скані всіх перерахованих документів в чорно-білому кольорі.
 5. По завершенню реєстрації буде видана виписка ЄДР, причому без мокрої печатки. Ця обставина не повинно бентежити, оскільки за новими нормами законодавства палата реєстраторів позбавлена права ставити будь-які печатки на які видаються виписках.

Варто також враховувати, що до поточного року виписку ЄДР можна було отримати практично в будь-який момент часу, просто сплативши встановлену грошову мито через будь-який зручний банк. Тепер же вона видається тільки по ряду виняткових випадків і її слід зберігати, не втрачаючи.

При подачі заяви на платника ПДВ та єдиного податку разом з іншим пакетом документів, тепер можуть виникнути деякі труднощі. Воно, з певною часткою ймовірності, може просто не дійти до податкової служби. Але не варто впадати у відчай, в такому випадки досить просто ще раз зібрати всі документи і надати їх вже в податковій.

Що стосується чинного статуту товариства з обмеженою відповідальністю, то експертами рекомендується завірити нотаріально відразу дві копії. Одну з них потрібно відправити в реєстраційну палату, а другу залишити про всяк випадок.

Потрібна допомога кваліфікованого спеціаліста?
Збережіть собі час - задайте питання йому

Замовити зворотній дзвінок
Оценка: 
Середнє: 5 (1 голос)
Заказать звонок