Ми розташовані:

Україна, м.Київ, Печерський р-н.,
Кловський узвіз, 14/24

Схема проїзду

Курчин и партнеры

Пн-Пт з 9:00 до 18:00
kurcinp@gmail.com

+38 (097) 856 07 07

+38 (044) 357 77 00

Замовити дзвінок

Пн-Пт з 9:00 до 18:00
kurcinp@gmail.com

+38 (097) 856 07 07

+38 (044) 357 77 00

Замовити дзвінок

Ми у Facebook

Зміна видів діяльності КВЕД

аватар пользователя Курчин
Курчин та партнери
16 Лютий 2016, в 20:49

При створенні нової юридичної особи, незалежно від обраної форми та виду діяльності, неможливо розминутися з КВЕД. Всі дані, що стосуються виду діяльності, заносяться загальнодержавним реєстратором до Єдиного реєстру і вказуються в персональній довідці статистики.

Не можна забувати, що проводити свою діяльність фізичної або юридичної особи, підприємець зобов'язаний відповідно з обраним видом діяльності. Нагляд за виконання цього правила здійснює податкова поліція. Юридичні особи зобов'язані прописувати свій обраний вид діяльності в актуальному статуті фірми або підприємства.

1.01.2012 на всій території України в цілому та Київській області зокрема вступив в силу КВЕД 2012, який повністю відповідає всім європейським стандартам, а також зобов'язує вносити певні зміни:

  1. Список документів для заміни ідентифікаційних кодів юр. осіб: попередня статистична довідка, яка буде замінена на нову; реєстраційну карту за формою 4; довіреність в двох примірниках.
  2. Перелік документів для заміни ідентифікаційних кодів фіз. осіб: державна реєстрація; попередня статистична довідка, яка буде замінена на нову; реєстраційну карту за формою 11; довіреність в двох примірниках.

Зміна кодів економічної діяльності необхідні для таких цілей:

  • приведення документації у відповідний вигляд, слідуючи чинним законодавчим актам і законам України;
  • надання всіх необхідних даних в контролюючі органи податкової інспекції для вироблення способу відповідного способу оподаткування;
  • надання інформації і даних в органи видачі ліцензій і дозволів на здійснення певного виду діяльності.

Наша компанія професіоналів займається якраз таким родом послуг. Якщо Ваш вибір в надійності і впевненості в завтрашньому дні, то зупиніть свій вибір на нашому адвокатському бюро.

Потрібна допомога кваліфікованого спеціаліста?
Збережіть собі час - задайте питання йому

Замовити зворотній дзвінок
Оценка: 
Середнє: 5 (1 голос)
Заказать звонок