Ми розташовані:

Україна, м.Київ, Печерський р-н.,
Кловський узвіз, 14/24

Схема проїзду

Курчин и партнеры

Пн-Пт з 9:00 до 18:00
kurcinp@gmail.com

+38 (097) 856 07 07

+38 (044) 357 77 00

Замовити дзвінок

Пн-Пт з 9:00 до 18:00
kurcinp@gmail.com

+38 (097) 856 07 07

+38 (044) 357 77 00

Замовити дзвінок

Ми у Facebook

Партнери юридичної фірми «Курчин і Партнери» взяли участь у заходах з підвищення кваліфікації

Шановні клієнти та колеги, хочемо повідомити, що партнери нашої юридичної фірми «Курчин і Партнери» постійно вдосконалюють свій професійний рівень, беручи участь в профільних семінарах, конференціях і практикумах.

Відразу три наших колеги взяли участь в семінарі-практикумі присвяченому захисту прав особистості в результаті дорожньо-транспортної пригоди, і відшкодування збитку в результаті ДТП. Захід проходив під егідою Ради адвокатів міста Київ і Центру стажування і підвищення кваліфікації юристів.

Нас представляли:

1) Пустовойтова Марина Георгіївна, діючий адвокат, фахівець з господарського права.

Сертификат повышения квалификации адвоката

2) Панасенко Оксана Яківна, практикуючий адвокат, має ступінь магістра кримінального права.

Сертификат повышения квалификации юриста

3) Потій Ірина Дмитрівна, спеціалізується на кримінальних, господарських і цивільних справах. Має стаж роботи понад 30 років, але за можливості завжди бере активну участь в заходах з підвищення кваліфікації.

Сертификат повышения квалификации адвоката

Також ми не пропустили щорічний весняний форум з цивільного права, який проводить Асоціація Адвокатів України спільно з Національною Асоціацією Адвокатів України. Цього разу наше адвокатське бюро представляла наш партнер Косенчук Вікторія Юріївна, яка є фахівцем у цивільних справах, а також займається юридичним супроводом банківської та підприємницької діяльності.

Сертификат повышения квалификации практикующего адвоката

У цьому році в рамках форуму розглядалися питання майново-господарських зобов'язань, захисту сімейних, цивільних і трудових прав, і зовнішнім економічним чинникам розвитку підприємницької діяльності.

Программа практикума для адвокатов

Ми завжди відстежуємо подібні заходи і приймаємо в них участь. Постійне підвищення кваліфікації наших адвокатів і юристів, запорука якісного надання послуг юридичною фірмою «Курчин і Партнери».

 

Оценка: 
Середнє: 5 (1 голос)
Заказать звонок