Ми розташовані:

Україна, м.Київ, Печерський р-н.,
Кловський узвіз, 14/24

Схема проїзду

Курчин и партнеры

Пн-Пт з 9:00 до 18:00
kurcinp@gmail.com

+38 (097) 856 07 07

+38 (044) 357 77 00

Замовити дзвінок

Пн-Пт з 9:00 до 18:00
kurcinp@gmail.com

+38 (097) 856 07 07

+38 (044) 357 77 00

Замовити дзвінок

Ми у Facebook

Опубліковані статті нашого партнера Косянчук Вікторії Юріївни

В юридичній фірмі «Курчин і Партнери» приділяють особливу увагу таку невід'ємну частину адвокатської діяльності, як публікація статей в спеціалізованих виданнях.

Кожна така робота це дослідження, проведене на підставі законодавчої бази, даних статистики в конкретній правовій області та особистого досвіду наших співробітників. & Nbsp; Цього разу ми хочемо звернути вашу увагу на публікації нашого партнера, практикуючого адвоката, фахівця з банківської та підприємницької діяльності, і цивільно-правових відносин, Косенчук Вікторії Юріївни.

У своїй статті «ДІСКРЕЦІЙНІ ПОВНОВАЖЕННЯ ОРГАНІВ ДЕРЖАВНОЇ ВЛАДИ - ЯК Підстава ВІДМОВІ У ЗАДОВОЛЕННІ адміністративного покличу» Вікторія Юріївна розглядає ситуації, коли органи державної влади порушують права фізичних та юридичний осіб, приймаючи рішення невідповідні чинному законодавству. Шукати справедливості в такому випадку потрібно в адміністративному суді, але недостатньо просто виграти справу, ще треба домогтися виконання судового рішення.

ДИСКРЕЦІЙНІ ПОВНОВАЖЕННЯ ОРГАНІВ ДЕРЖАВНОЇ ВЛАДИ

Ще одна публікація Вікторії Юріївни «До питання про захист прав споживачів за договорами купівлі-продажу майнових прав на об'єкти нерухомості» вийшла в «Юридичній газеті». Вона буде корисна тим, хто став жертвою недобросовісного забудовника, який з якоїсь причини затягує або взагалі припинив будівельні роботи. У статті автор приходить до висновку, що найбільш дієвим способом захистити свої права, повернути вкладені кошти можна тільки в судовому порядку, довівши нечесну діяльність з боку підприємця і визнавши договір купівлі-продажу недійсним в силу несправедливості його умов.

К вопросу о защите прав потребителей по договорам купли-продажи

Ми будемо і далі інформувати вас про нові публікації наших партнерів, щоб ви могли бути в курсі самої об'єктивної та актуальної інформації з юридичного життя України.

Оценка: 
Середнє: 5 (1 голос)
Заказать звонок