Ми розташовані:

Україна, м.Київ, Печерський р-н.,
Кловський узвіз, 14/24

Схема проїзду

Курчин и партнеры

Пн-Пт з 9:00 до 18:00
kurcinp@gmail.com

+38 (097) 856 07 07

+38 (044) 357 77 00

Замовити дзвінок

Пн-Пт з 9:00 до 18:00
kurcinp@gmail.com

+38 (097) 856 07 07

+38 (044) 357 77 00

Замовити дзвінок

Ми у Facebook

Коли дійсна іпотека

Громадянська палата ВСУ, на одному зі своїх планових засідань, розглянула позов, поданий банком на купувальницю квартири в іпотеку. Особливість справи полягала в тому, що розглянута житлова площа була відчужена в рамках банкрутства одного з позичальників. Колегія вивела наступне правове обґрунтування даного питання.

Чинними нормами законодавства регламентується, що разом з переходом прав на власність від однієї особи до іншої, незалежно від супутніх обставин, передаються також і іпотечні зобов'язання перед банківськими структурами. Причому ці норми закону діють навіть в тому випадку, якщо сторона-одержувач нерухомості не проінформована з цього питання. Після того, як особа повноцінно вступає в права на власність житловою площею, на нього перекладаються в повному обсязі і зобов'язання по погашенню іпотечного кредиту. Природно, на заздалегідь прописаних умовах.

У тому випадку, якщо через помилкового вердикту судових інстанцій, іпотека буде видалена із загального Державного Реєстру, а потім з тих чи інших причин відновлена, то дія іпотеки відновлюється за датою первинного запису. Але такий розвиток подій можна зустріти тільки через незаконне судового рішення.

Даний дозвіл конфлікту також повністю узгоджується з відповідною статтею 204 ЦКУ, в рамках якої закріплюються норми презумпції правомірності угоди, що укладається. Вона впливає і змінює цивільні права і обов'язки беруть участь осіб. Вона вважається дієвою аж до моменту реалізації укладеного договору, або ж до рішення суду. Іпотека залишається в законну силу поки знаходиться в Державному реєстрі.

Вторинне розгляд справи показало, що судовою інстанцією було прийнято правильне рішення, що зберігають обтяжливі зобов'язання по іпотечному кредитуванню. Це пов'язано з тим, що разом з квартирою до позивача перейшли і законні зобов'язання по виплаті іпотечної заборгованості.

Оцінка: 
Середнє: 5 (1 голос)

Схожі новини

Визначено порядок боротьби з корупцією

З квітня поточного року набирає чинності законопроект, який регулюватиме боротьбу з корупцією в країні. За взятими даними з...

Зображення користувача Курчин.

Курчин та партнери

28 Квітень 2015, в 12:07

вирішення будь - якої проблеми

Креативний підхід до будь - якої проблеми

Адвокати Юридичної фірми "Курчин і Партнери" готові креативно розібратися з будь-якою проблемою і дістатися в будь-яку точку 24...

Зображення користувача Курчин.

Курчин та партнери

21 Липень 2015, в 13:14

Заказать звонок