Ми розташовані:

Україна, м.Київ, Печерський р-н.,
Кловський узвіз, 14/24

Схема проїзду

Курчин и партнеры

Пн-Пт з 9:00 до 18:00
kurcinp@gmail.com

+38 (097) 856 07 07

+38 (044) 357 77 00

Замовити дзвінок

Пн-Пт з 9:00 до 18:00
kurcinp@gmail.com

+38 (097) 856 07 07

+38 (044) 357 77 00

Замовити дзвінок

Ми у Facebook

Донецькі вищі навчальні заклади в рейтингу кращих навчальних закладів світу

Нещодавно престижним європейським виданням Quacquarelli Symonds був опублікований перелык найбільш престижних вищих шкіл земної кулі. Незважаючи на сумні події в південно-східних регіонах нашої країни, в цей рейтинг потрапили 2 донецьких ВНЗ: ДонНТУ і ДонНУ.

У список «the BEST» потрапили не тільки донецькі ВНЗ.

Серед наших представників рейтингу найкращу позицію посів Національний університет ім. Шевченко міста Київ. Цей заклад було удостоєно 421-430-го місць.

Слідом за ним йде ХНУ ім. В.Н. Каразіна. Навчальний заклад з колишньої столиці України розмістився на 481-490 позиціях.

Крім цього ще одна вища технічна школа потрапила в золотий список QS - Київський політех, що зайняв 551-600 місця.

Донецькі університети та Харківський політех розділили з різними університетами нерозподілені позиції від 700 позиції до 1000.

Стосовно верхівки рейтингу, то найкращим університетом світу названо Технологічний інститут Массачуссетса. Слідом за ним йде Кембриджський інститут, бронзове місце рейтингу забрав імперський коледж зі столиці Великобританії, четвертий Гарвард, а замикає п'ятірку британський Оксфорд.

Ще інформації для довідки:

ДонНУ внаслідок початку активних бойових дій в зоні АТО був переміщений у м. Вінниця.

ДонНТУ з тих же причин переїхав до м. Красноармійськ.

Варто відзначити той факт, що багато студентів підтримали рішення держави і перевелися в зазначені міста. Не дивлячись на невеликі проблеми з проживанням у цих містах для такої великої кількості учнів, студенти поставилися з розумінням до цього питання і не стали висловлювати своє невдоволення.

Підводячи підсумок цієї статті, хочеться відзначити той прекрасний факт, що освіта нашої країни, не дивлячись на кризу, залишається на належному рівні. Те, що стільки українських університетів визнані у всьому світі, викликає гордість за нашу країну. Крім цього, донецькі ВНЗ продовжують приймати участі не тільки у вітчизняних тендерах, але і в європейських, тим самим підтверджуючи свою репутацію престижного закладу.

Оцінка: 
Середнє: 5 (1 голос)

Схожі новини

Правосуддя в умовах карантину

У зв’язку із запровадженням на всій території України карантину та пов’язаних з ним обмежень, більшість громадян, підприємців та...

Зображення користувача Курчин.

Курчин та партнери

03 Квітень 2020, в 16:43

Заказать звонок