Ми розташовані:

Україна, м.Київ, Печерський р-н.,
Кловський узвіз, 14/24

Схема проїзду

Курчин и партнеры

Пн-Пт з 9:00 до 18:00
kurcinp@gmail.com

+38 (097) 856 07 07

+38 (044) 357 77 00

Замовити дзвінок

Пн-Пт з 9:00 до 18:00
kurcinp@gmail.com

+38 (097) 856 07 07

+38 (044) 357 77 00

Замовити дзвінок

Ми у Facebook

Доступ адвокатів до реєстру нерухомості

Згідно з даними джерел Мін'юст України, доступ в базу Держ. реєстру володіння прав на нерухомість буде здійснюватися за допомогою електронно-цифрового підпису - ЕЦП. Таким спеціальним підписом будуть володіти всі суб'єкти правових відносин, такі як суди, прокуратура, адвокати, органи внутрішніх справ, органи місцевого самоврядування та інші.

ЕЦП може видати абсолютно будь-який акредитований центр сертифікаційних ключів (скорочено АЦСК). Нижче представлений перелік прикладів таких центрів, які уповноважені видати ЕЦП:

  • АЦСК на базі одного з департаментів прибуткового міністерства;
  • АЦСК «MASTERKEY» ТОВ «Арт-Майстер»;
  • АЦСК при головній інформаційній Держ. адміністрації ЖД-транспорту України;
  • АЦСК ТОВ «Ключові системи»;

Оформлення угоди, згідно якої санкціонується доступ до Реєстру прав на нерухомість, організовано на принципі об'єднання адвокатів із зазначеними вище підприємствами, або іншими фірмами при яких функціонують АЦСК.

Щоб мати відкритий доступ до бази прав власності на нерухомість слід погодитися з усіма пунктами угоди. Для цього відправляється заявка погодження з усіма пунктами угоди на одне з підприємств з АЦСК. Принцип вибору підприємства ґрунтується на  розташування головного робочого місця у відповідності з даними Єдиного реєстру.

Оцінка: 
Середнє: 5 (1 голос)

Схожі новини

Заказать звонок