Ми розташовані:

Україна, м.Київ, Печерський р-н.,
Кловський узвіз, 14/24

Схема проїзду

Курчин и партнеры

Пн-Пт з 9:00 до 18:00
kurcinp@gmail.com

+38 (097) 856 07 07

+38 (044) 357 77 00

Замовити дзвінок

Пн-Пт з 9:00 до 18:00
kurcinp@gmail.com

+38 (097) 856 07 07

+38 (044) 357 77 00

Замовити дзвінок

Ми у Facebook

Коли потрібно звертатися за допомогою до адвоката

У багатьох людей слово адвокат асоціюється з вирішенням вже скоєних протиправних дій, але важливо розуміти, що звернутися до адвоката коштує на етапі виникнення проблеми або нерозуміння правових нюансів будь-якої ситуації, що спростить можливість її дозволу.

Також, до адвокатів варто звертатися за правовою консультацією безпосередньо перед здійсненням певних дій. Як приклад можна привести нюанси організації бізнесу: в такому випадку можна обговорити багато підводні камені заздалегідь. Звернення перед будь-якою дією, яке може викликати наступ юридичних наслідків - це найкращий шлях з можливих. На етапі юридичної консультації, клієнти адвокатського об'єднання «Курчин і партнери» Київ отримують ті знання, які допоможуть їм прийняти потрібні рішення в майбутньому.

Також варто відзначити, що вартість юридичної консультації Київ значно нижче, ніж вартість вирішення тих чи інших проблем у разі їх виникнення.

Також, варіантом залучення адвоката є ситуації, коли клієнту загрожують правові наслідки (санкції). Дана ситуація є найбільш поширеною.

Чому так відбувається? Як правило, організації або приватні особи не користуються професійними юридичними послугами для супроводу їх діяльності, через що і роблять помилки. Через таких помилок до ситуації клієнта можуть проявляти інтерес правоохоронні або контролюючі органи, тоді і відбувається звернення до адвоката.

Пам'ятайте, що навіть якщо проблема вже трапилася, і про неї стало відомо правоохоронним або контролюючим органам, то найкращим рішенням стане звернення до адвоката, оскільки у адвоката достатньо досвіду і з ним набагато простіше буде знайти можливі шляхи виходу з ситуації, що склалася.

Компанія «Курчин і Партнери» надає широкий спектр юридичних послуг Київ з різних напрямків діяльності.

Не бійтеся звертатися і ділитися своїми проблемами, адже професійна правова допомога адвоката допоможе зберегти Вам спокій і якомога швидше вирішити Вашу проблему.

Оцінка: 
Голоси відсутні

Схожі новини

Визначено порядок боротьби з корупцією

З квітня поточного року набирає чинності законопроект, який регулюватиме боротьбу з корупцією в країні. За взятими даними з...

Зображення користувача Курчин.

Курчин та партнери

28 Квітень 2015, в 12:07

Заказать звонок