Ми розташовані:

Україна, м.Київ, Печерський р-н.,
Кловський узвіз, 14/24

Схема проїзду

Пн-Пт з 9:00 до 18:00
info@kurchin.com.ua

+38 (097) 856 07 07

+38 (044) 357 77 00

Замовити дзвінок

Круглий стіл: «375 Стаття: покарання чи тиск?»

У червні цього року пройшла конференція суддів під егідою АЮУ (Асоціація юристів України). Головна тема обговорень і дискусій цього заходу була присвячена питанню покарання судді, який свідомо приймає неправомірні рішення.

До даної дискусії приєдналися представники прокуратури, громадськості, представники суддівства, адвокати серед яких був і представник Адвокатського об'єднання «Курчин і Партнери» адвокат Потій Ірина Дмитрівна. Питання покарання судді за порушення кримінального кодексу в даний час залишається одним з найбільш актуальних питання сучасності. При обговоренні даного питання круглого столу свою думку висловили В'ячеслав Навроцький, доц. юр. наук, професор, і за сумісництвом член-кореспондент НАПрН України; Микола Хавронюк, доц. юр. наук, проф. при кафедрі кримінального права та кримінології КНУ ім. Т. Шевченка; проф., Михайло Новиков, суддя Київського апеляційного господарського суду, член Ради суддів України та багато інших.

Основний діалог зборів будувався навколо 375 статті кримінального кодексу, яка говорить, що суддя, який прийняв завідомо незаконне рішення чи виніс упереджений вирок, залежно від обставин справи, може отримати покарання як обмеження волі строком не більше 5 років, або ж її позбавлення на період від 2 до 5 років.

Нескладно помітити, що при написанні даної статті не звернули увагу на нюанси, щодо її застосування і обмежилися сухими рядками. Ніяких уточнень і роз'яснень щодо застосування цієї статті. Хто ж має можливість довести той факт, що невірний вирок судді був упереджений.

Багато хто з присутніх погодилися з необхідністю скасувати ст. 375 враховуючи неоднозначність тлумачення і застосування на практиці. Проте представники іншої думки дуже люто і гідно захищали свою позицію, але все таки поступилися думку більшості і в завершальній частині конференції погодилися з основними доводами своїх опонентів.

Оцінка: 
Середнє: 5 (1 голос)

Схожі новини

вирішення будь - якої проблеми

Креативний підхід до будь - якої проблеми

Адвокати Юридичної фірми "Курчин і Партнери" готові креативно розібратися з будь-якою проблемою і дістатися в будь-яку точку 24...

Зображення користувача Курчин.

Курчин та партнери

21 Липень 2015, в 13:14

документація із землеустрою

Погодження документації із землеустрою

У лютому поточного року був прийнятий законопроект, згідно з яким можна підтвердити права на володіння землею двома шляхами: при...

Зображення користувача Курчин.

Курчин та партнери

05 Червень 2015, в 10:10

Заказать звонок