Ми розташовані:

Україна, м.Київ, Печерський р-н.,
Кловський узвіз, 14/24

Схема проїзду

Пн-Пт з 9:00 до 18:00
info@kurchin.com.ua

+38 (097) 856 07 07

+38 (044) 357 77 00

Замовити дзвінок

Медогляд водіїв залишився в силі. ДРС змінила порядок його проведення

Повідомлення ряду ЗМІ про те, що в Україні більше не буде водійських медоглядів, виявилося неправдивим.

Інформаційна плутанина виникла через те, що МВС і МОЗ скасували спільне розпорядження, в якому встановлювався порядок медичних установ, які мають право проводити медогляд водіїв.

Справа в тому, що всі медичні установи працюють у відповідністі до отриманої ліцензії, в якій вказані дозволені для нього види діяльності. Державна реєстраційна служба (ДРС) прийшла до висновку, що огляд на отримання або підтвердження водійських прав не можна визнати окремим видом медичної діяльності і не вимагає особливої ​​спеціалізації. Таким чином, він не потребує ліцензування, і більше немає необхідності в складанні списків установ які мають право на даний вид діяльності.

Тепер будь-яка поліклініка, лікарня або інший медичний заклад вправі зібрати власну комісію і влаштувати медогляд при наявності потрібного штату фахівців. Сама ж процедура залишилася в силі, тому що вона встановлена законом «Про дорожній рух», дію якого ніхто не відміняв.

Оцінка: 
Середнє: 5 (1 голос)

Схожі новини

документація із землеустрою

Погодження документації із землеустрою

У лютому поточного року був прийнятий законопроект, згідно з яким можна підтвердити права на володіння землею двома шляхами: при...

Зображення користувача Курчин.

Курчин та партнери

05 Червень 2015, в 10:10

Заказать звонок