Ми розташовані:

Україна, м.Київ, Печерський р-н.,
Кловський узвіз, 14/24

Схема проїзду

Пн-Пт з 9:00 до 18:00
info@kurchin.com.ua

+38 (097) 856 07 07

+38 (044) 357 77 00

Замовити дзвінок

Визначено механізм відновлення втраченої фінансової документації

Планову фінансову перевірку можна перенести, якщо сталося псування або втрата бухгалтерської документації.

З цього питання офіційні письмові роз'яснення дали в ГФС. Отже, платник податків може перенести час проведення планової перевірки бухгалтерії, якщо вчасно подасть заяву про втрату або знищення звітної документації. У такому випадку за законом йому надається 90 днів на її відновлення. Після того, як документи будуть готові до надання до контролюючого органу, буде призначена і проведена планова перевірка.

Для того щоб перенести перевірку достатньо подати відповідну заяву. Але даний факт є НП отже, слід провести розслідування. У разі крадіжки або втрати фінансових паперів в поліцію подається заява. Потім указом керівника юр особи призначається комісія із співробітників підприємства, які повинні встановити причину зникнення документації, і скласти перелік відсутніх паперів.

Результат перевірки оформляється спеціальним актом, який підписує керівник. Копія даного акту подається до контролюючого державниого органу, в юрисдикції якого працює дане підприємство, а також податкову службу. За результатами роботи спеціальної комісії контролюючий орган або податкова можуть провести окрему перевірку.

Оцінка: 
Середнє: 5 (1 голос)

Схожі новини

реформа охорони здоров" я

Реформи системи охорони здоров'я

На початку липня поточного року вищий законодавчий орган України зареєстрував три нові законопроекти, які реформували систему...

Зображення користувача Курчин.

Курчин та партнери

10 Липень 2015, в 10:49

весы правосудия

Розпорядження Москаля скасовано

У київському Окружному адміністративному суді було розглянуто справу, що стосується позову громадянина Курчин О.Г. з приводу не...

Зображення користувача Курчин.

Курчин та партнери

26 Червень 2015, в 15:07

Заказать звонок