Ми розташовані:

Україна, м.Київ, Печерський р-н.,
Кловський узвіз, 14/24

Схема проїзду

Курчин и партнеры

Пн-Пт з 9:00 до 18:00
kurcinp@gmail.com

+38 (097) 856 07 07

+38 (044) 357 77 00

Замовити дзвінок

Пн-Пт з 9:00 до 18:00
kurcinp@gmail.com

+38 (097) 856 07 07

+38 (044) 357 77 00

Замовити дзвінок

Ми у Facebook

Мін'юст повідомив про зміни в порядку реєстрації шлюбів та новонароджених

 

У зв'язку зі складною політичною ситуацією в країні Міністерство Юстиції України внесло ряд змін в порядок реєстрації та зберігання актів про зміну громадянського стану органами РАЦСу. Зокрема нові процедури поширюються на видачу свідоцтв про народження, шлюб або розлучення.

При вступі в шлюб реєстраційне свідоцтво тепер видається в двох примірниках, для чоловіка і дружини.

У тому випадку, якщо один з майбутнього подружжя не має громадянства взагалі або є підданим іншої держави, він повинен додатково надати вид на проживання або інший офіційний документ, який засвідчує законність його перебування на території України. Якщо такий документ не надано, тоді РАЦС направляє запит до Міграційної служби для уточнення можливості його перебування в країні. До даного запиту додається копія паспорта або іншого документа, яким людина, яка бажає вступити в шлюб, засвідчує свою особу. На підставі відповіді з Міграційної служби приймається рішення про можливість зареєструвати новий осередок суспільства, і проводяться необхідні заходи.

Якщо подружжя зареєстровані на тимчасово непідконтрольною або окупованій території, тоді актовий запис про реєстрацію шлюбу буде направлено ​​до відповідного управління юстиції, що знаходить в підконтрольних уряду районах Луганської та Донецької області, або в управління Херсонської області для громадян, зареєстрованих в АР Крим. Схожий порядок діє і для зберігання актів зміни сімейного статусу при оформленні розірвання шлюбу.

У разі розлучення по суду запис в паспорт ставиться тільки після перевірки інформації в територіальному управлінні РАЦС. Зміни в паспорті можуть бути зроблені тільки на підставі рішення суду в тому випадку, якщо інформація про розлучення зберігається на непідконтрольній території, і її неможливо перевірити.

При постановці на облік новонароджених за рішенням суду, для розгляду позову слід подати документ, в якому територіальне управління РАЦС обґрунтовує неможливість проведення даної процедури в штатному порядку. Після цього на підставі вердикту судової інстанції можна звернутися в будь-яке з управлінь органів реєстрації та отримати свідоцтво про народження в той же день. Інформація про батька вноситься виходячи з даних зазначених в судовому рішенні, якщо їх там немає, то відповідні графи не заповнюються. Робиться спеціальна позначка, що батько вписаний згідно з вердиктом судової інстанції або не був встановлений в рамках розгляду справи. Подібну процедуру доведеться проходити батькам, чиї діти з'явилися на світ на територіях тимчасово непідконтрольних офіційним українським властям.

Оцінка: 
Середнє: 5 (1 голос)

Схожі новини

вирішення будь - якої проблеми

Креативний підхід до будь - якої проблеми

Адвокати Юридичної фірми "Курчин і Партнери" готові креативно розібратися з будь-якою проблемою і дістатися в будь-яку точку 24...

Зображення користувача Курчин.

Курчин та партнери

21 Липень 2015, в 13:14

Будьте уважні!

Будьте уважні! 16.03.2020 року Постійна комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій виконавчого...

Зображення користувача Курчин.

Курчин та партнери

31 Березень 2020, в 23:00

Заказать звонок