Ми розташовані:

Україна, м.Київ, Печерський р-н.,
Кловський узвіз, 14/24

Схема проїзду

Пн-Пт з 9:00 до 18:00
info@kurchin.com.ua

+38 (097) 856 07 07

+38 (044) 357 77 00

Замовити дзвінок

Геннадій Москаль не погодив рішення про заборону проїзду через лінію розмежування зі штабом АТО – СБУ

Один з радників глави СБУ, а саме М. Лубківський, у своїй заяві кореспонденту УНН сказав про те, що рішення Г. Москаля про припинення руху транспорту через кордон зони АТО не було узгоджено з Об'єднаним штабом.

За словами пана Лубківського, глава військово-цивільної адміністрації в Луганській області не мав права приймати таке рішення без узгодження зі штабом. Також заступник голови СБУ висловив розуміння таких дій, проте, не дивлячись на це, всі дії представників виконавчої влади повинні підкорятися встановленим принципам і законам.

Варто нагадати про це рішенні від 12 травня 2015 року. У документації воно марковано номером № 173. У розпорядженні йшлося про те, що будь-який перетин кордону зони АТО має бути припинено. Рішення мало стосуватися лінії, яка знаходиться в межах Луганської області. Заборона поширювалася на будь-які засоби пересування, не виключенням були і легкові авто.

Перетин дозволявся тільки пішоходам, велосипедному транспорту і організаціям, які займалися гуманітарними питаннями.

Оцінка: 
Середнє: 5 (1 голос)

Схожі новини

Визначено порядок боротьби з корупцією

З квітня поточного року набирає чинності законопроект, який регулюватиме боротьбу з корупцією в країні. За взятими даними з...

Зображення користувача Курчин.

Курчин та партнери

28 Квітень 2015, в 12:07

Заказать звонок