Ми розташовані:

Україна, м.Київ, Печерський р-н.,
Кловський узвіз, 14/24

Схема проїзду

Курчин и партнеры

Пн-Пт з 9:00 до 18:00
kurcinp@gmail.com

+38 (097) 856 07 07

+38 (044) 357 77 00

Замовити дзвінок

Пн-Пт з 9:00 до 18:00
kurcinp@gmail.com

+38 (097) 856 07 07

+38 (044) 357 77 00

Замовити дзвінок

Ми у Facebook

МОЗ розробив єдиний порядок фіксації сп'яніння у правопорушників

До недавнього часу не було єдиного положення, яке б прописувало основні ознаки, порядок фіксування та встановлення факту інтоксикації наркотиками, алкоголем або іншого характеру на території України.

МОЗ розробив Інструкцію, що дає чітке визначення ознак і встановлення факту інтоксикації наркотиками, алкоголем або іншого характеру для осіб, які залучаються до адміністративного або кримінального правопорушення. Судово-медична, судово-психіатрична експертизи будуть проходити у встановленому порядку, інструкція їх не регламентує.

Положенням дається чітке визначення поняття, ознак і особливостей гострої інтоксикації.

Визначити інтоксикацію можна, візуально оцінивши стан людини. Це може зробити як правоохоронець, так командир військової частини або власник/директор підприємства або організації, де особа працевлаштована.

Згідно з інструкцією, до основних ознак належать загальмованість, збудженість, порушення ходи, почервоніння шкірних покривів в області обличчя, раптові спалахи агресії та ін. Відзначимо, що для різного характеру інтоксикації окремо визначені свої ознаки. Якщо в особи помічені такі ознаки, то його можуть направити на огляд і подальше підтвердження. Фіксувати стан інтоксикації можна виключно в медичному закладі або фахівцями швидкої.

Окремо в інструкції прописаний порядок дій співробітників-правоохоронців, що затримують підозрюваного. У разі виявлення в особи ознак інтоксикації, затримання може відбуватися з використанням засобів, які дозволені Міністерством охорони здоров'я. Далі співробітник органів зобов'язаний не пізніше, ніж через 2 години після виявлення ознак доставити особу з підозрами на інтоксикацію до найближчого медичного закладу для фіксації стану. Результати медогляду прикріплюються до протоколу.

Оцінка: 
Середнє: 5 (1 голос)

Схожі новини

документація із землеустрою

Погодження документації із землеустрою

У лютому поточного року був прийнятий законопроект, згідно з яким можна підтвердити права на володіння землею двома шляхами: при...

Зображення користувача Курчин.

Курчин та партнери

05 Червень 2015, в 10:10

Заказать звонок