Ми розташовані:

Україна, м.Київ, Печерський р-н.,
Кловський узвіз, 14/24

Схема проїзду

Курчин и партнеры

Пн-Пт з 9:00 до 18:00
kurcinp@gmail.com

+38 (097) 856 07 07

+38 (044) 357 77 00

Замовити дзвінок

Пн-Пт з 9:00 до 18:00
kurcinp@gmail.com

+38 (097) 856 07 07

+38 (044) 357 77 00

Замовити дзвінок

Ми у Facebook

Процедуру оприлюднення відомостей у справах про банкрутство змінено

Після того, як почали діяти правки в документі про процес оприлюднення відомостей, які повинні бути розміщені на порталі держ. органу у справах про призначення статусу банкрута, затверджені наказом КМУ від 15 травня 2015 року № 607/5 був спрощений процес оголошення інформації про  статус банкрута організації.

Органи влади офіційно підтвердили інформацію про створення електронного порталу, де можна дізнатися про подробиці в справах  банкрутства - OVSB.ICS.GOV.UA .

У той же час були реформовані дані, розміщені в електронній карті оголошення. Зокрема, тепер немає необхідності вказувати вид аукціону, а також представляти розширений перелік свідчень про організатора аукціону. Одначе була проведена деталізація відомостей про майно заборгованої особи.

Так само, була збільшена кількість осіб, відповідальних за засвідчення факту проведення аукціону. До таких осіб, крім організатора аукціону, можна віднести особу, керуючу санацією та ліквідатора. За надійність організації СЗК несе відповідальність боржник.

Порядок фіксує строки розміщення відомостей про статус банкрутства:

  • оголошення про проведення розпродажу майна потрібно оголосити за 20 днів перед оголошенням аукціону;
  • оголошення підсумків аукціону оголошують протягом 3-х днів після завершення заходу;
  • щоб санкціоновано перенести або скасувати аукціон, необхідно оголосити відповідну заяву не пізніше 10-ти днів до первинної дати;
  • попередження про початок спільного засідання кредиторів (СЗК) - не пізніше 15-ти днів до дня їх проведення.

Таким чином, дія нового закону посприяла оптимізації процесів проведення аукціонів для погашення заборгованості боржників. В той же час ця нова реорганізація стала ще одним кроком в інтеграції нашої держави в європейську спільноту.

Оцінка: 
Середнє: 5 (1 голос)

Схожі новини

Заказать звонок