Ми розташовані:

Україна, м.Київ, Печерський р-н.,
Кловський узвіз, 14/24

Схема проїзду

Курчин и партнеры

Пн-Пт з 9:00 до 18:00
kurcinp@gmail.com

+38 (097) 856 07 07

+38 (044) 357 77 00

Замовити дзвінок

Пн-Пт з 9:00 до 18:00
kurcinp@gmail.com

+38 (097) 856 07 07

+38 (044) 357 77 00

Замовити дзвінок

Ми у Facebook

Жителі мають право вимагати перерахунок тарифу на тепло, якщо в квартирі нижче 18 градусів

Напередодні старого Нового року Прем'єр розповів жителям про те, що вони мають повне право вимагати перерахунку оплати за опалення, якщо комунальні служби не забезпечили кімнатну температуру для житла.

Арсеній Петрович повідав громадянам своєї країни про те, що комунальні служби зобов'язані забезпечити температуру в квартирі не менше 18 градусів за Цельсієм. В іншому випадку споживач тепла може зателефонувати у відповідну інстанцію, яка забезпечує опалення в його будинку (теплокомуненерго, ЖЕК або ОСББ), і повідомити про низьку температуру. У відповідь на що повинна прийти комісія, яка зафіксує температуру в будинку. Прем'єр акцентував увагу на тому, що споживач повинен обов'язково знати номер реєстрації своєї заявки.

Комісія зобов'язана прийти впродовж трьох діб, з моменту скарги споживача. Якщо ця умова не буде виконана, то споживач має право скласти сам відповідний акт, у присутності кількох сусідів. Вони повинні будуть підписатися під цим актом.

Також Яценюк підтвердив той факт, що ціна за тарифом буде знижуватися на 5% за кожен градус нижче норми. А якщо температура в квартирі не перевищує 12 градусів, то платити за опалення взагалі не треба, але для цього теж потрібно скласти відповідний акт.

Іще Прем'єр доручив відповідним органам здійснити перерахунок за тарифами повсюдно, де не дотримувалися встановлені вимоги. Також він пообіцяв, що в поточному році будуть здійснені ремонтні роботи з усунення неполадок тепломережі, щоб уникнути таких ситуацій майбутньою зимою.

Оцінка: 
Середнє: 5 (1 голос)

Схожі новини

ЕЛЕКТРОННА КОМЕРЦІЯ

ЕЛЕКТРОННА КОМЕРЦІЯ

Верховною Радою України нещодавно був прийнятий дуже корисний законопроект, який визначив особливості укладення комерційних...

Зображення користувача Курчин.

Курчин та партнери

01 Жовтень 2015, в 11:16

Заказать звонок