Ми розташовані:

Україна, м.Київ, Печерський р-н.,
Кловський узвіз, 14/24

Схема проїзду

Курчин и партнеры

Пн-Пт з 9:00 до 18:00
kurcinp@gmail.com

+38 (097) 856 07 07

+38 (044) 357 77 00

Замовити дзвінок

Пн-Пт з 9:00 до 18:00
kurcinp@gmail.com

+38 (097) 856 07 07

+38 (044) 357 77 00

Замовити дзвінок

Ми у Facebook

Як можна підтвердити стаж при втраті трудової книжки?

У тому випадку, коли підприємство перебуває в місцях проведення антитерористичної операції або на тимчасово окупованих територіях нашої країни, а вам необхідно підтвердити наявність у вас певного стажу трудової діяльності, ви зможете надати відомості, які знаходяться в спеціальному реєстрі з страхування. База, в якій знаходяться згадана інформація, розміщується в рамках Державного реєстру загальнообов'язкового держ. соціального страхування.

У той же час представники Кабінету Міністрів України теж потурбувалися з даного питання. Указом під номером 1028 були внесені деякі зміни в процедуру, за якою громадяни України можуть підтвердити стаж роботи, на підставі якого можна отримати право на отримання пенсійних виплат за відсутності трудової книжки.

Також необхідно розуміти, що найголовнішим чинником визначення розміру пенсійних виплат є трудова книжка. Її відсутність або втрата може стати непереборною перешкодою на шляху до оформлення пенсії. На цей факт і робилася основна ставка при внесенні змін. Тепер особи, що втратили даний документ, зможуть звернутися до установ, де вони працювали, або на місце навчання за документом, який підтверджує їх роботу в даній установі із зазначенням точного терміну роботи (навчання) і роду діяльності.

Як приклад таких документів може послужити трудовий договір, наказ про призначення на певну посаду, а також інформація, отримана з реєстру, назва якого вказувалося на початку статті.

Оцінка: 
Середнє: 5 (1 голос)

Схожі новини

Заказать звонок