Ми розташовані:

Україна, м.Київ, Печерський р-н.,
Кловський узвіз, 14/24

Схема проїзду

Пн-Пт з 9:00 до 18:00
info@kurchin.com.ua

+38 (097) 856 07 07

+38 (044) 357 77 00

Замовити дзвінок

Визначено порядок боротьби з корупцією

З квітня поточного року набирає чинності законопроект, який регулюватиме боротьбу з корупцією в країні.

За взятими даними з офіційного порталу властей України, закон визначає правові питання боротьби з корупцією, а також уточнює всі організаційні моменти цього питання. Ще в законі описуються превентивні механізми для боротьби з цим явищем і визначається законний порядок відновлення збитку, нанесеного корупційними діями.

Мета закону - усунути з апарату влади корупційні ланки, що заважають розвитку країни. Також закон буде направлений на органи правопорядку і суб'єкти публічних прав. Крім цього покарання за корупційні дії поширюватиметься на осіб, які здійснюють публічні послуги та інші суб'єкти, які визначаються вищевказаним законом.

У разі порушення закону правопорушники понесуть кримінальне, адміністративне, цивільно-правове та дисциплінарне покарання, відповідно до тяжкості скоєних корупційних дій.

Паралельно з цим Нац. агентство, яке керує боротьбою з корупційними діями в країні, зобов'язаний надавати свідчення  декларацій осіб, які займаються керівництвом країною. З цією базою даних можна буде ознайомитись на офіційному порталі Національного агентства.

Оцінка: 
Середнє: 5 (1 голос)

Схожі новини

Заказать звонок