Ми розташовані:

Україна, м.Київ, Печерський р-н.,
Кловський узвіз, 14/24

Схема проїзду

Курчин и партнеры

Пн-Пт з 9:00 до 18:00
kurcinp@gmail.com

+38 (097) 856 07 07

+38 (044) 357 77 00

Замовити дзвінок

Пн-Пт з 9:00 до 18:00
kurcinp@gmail.com

+38 (097) 856 07 07

+38 (044) 357 77 00

Замовити дзвінок

Ми у Facebook

Адміністративні послуги у сфері будівництва для мешканців зони АТО

Офіційними представниками Кабміну було зроблено заяву, які люди, що проживають на Донбасі, мають можливість звертатися в спеціалізовані центри з надання адмін. послуг (ЦНАП), розташованих на українських територіях, з питань забудови земельних ділянок або відбудови пошкоджених споруд.

У таких установах громадяни України мають можливість оформляти документацію про початок будівництва, ремонтних роботах, документи, що дозволяють експлуатувати самостійно збудовані споруди. Також такі центри нададуть будь-які документи, що підтверджують реєстрацію об'єкта, або повне пояснення у разі відмови.

Оскільки не вся територія Донбасу контролюється українською владою, то ДАБК радить людям звертатися з вищезазначених питань в ЦНАП міст Сєвєродонецьк, Лисичанськ, Артемівськ, Костянтинівка.

Нижче представлені адреси відповідних установ:

ЛУГАНСЬКА ОБЛАСТЬ

  • Сєвєродонецьк - вул. Леніна, 32а (потрібний кабінет знаходиться на першому поверсі, а вхід до установи - з Радянського проспекту по непарній стороні).
  • Лисичанськ - вул. Сєвєродонецька, 62 (2-й поверх).

ДОНЕЦЬКА ОБЛАСТЬ

  • Артемівськ - вул. Артема, 44;
                          вул. Сибірцева, 33.
  • Костянтинівка - вул. Леніна, 260 (1-й поверх, кабінет 116).

Також представники місцевої влади обіцяють, що незабаром відкриються ще кілька таких центрів в інших населених пунктах областей, що знаходяться на українській території. Це в свою чергу зменшує навантаження на створені центри, а також паралельно з цим зменшиться обсяг черг, що в свою чергу організовує нормальну роботу центрів. Наявність більшої кількості центрів, особливо в регіональних центрах, полегшить процес проїзду переселенцям до цих міст і дозволить заощадити кошти на дорогу в ЦНАП.

Оцінка: 
Середнє: 5 (1 голос)

Схожі новини

реформа охорони здоров" я

Реформи системи охорони здоров'я

На початку липня поточного року вищий законодавчий орган України зареєстрував три нові законопроекти, які реформували систему...

Зображення користувача Курчин.

Курчин та партнери

10 Липень 2015, в 10:49

Заказать звонок