Ми розташовані:

Україна, м.Київ, Печерський р-н.,
Кловський узвіз, 14/24

Схема проїзду

Курчин и партнеры

Пн-Пт з 9:00 до 18:00
kurcinp@gmail.com

+38 (097) 856 07 07

+38 (044) 357 77 00

Замовити дзвінок

Пн-Пт з 9:00 до 18:00
kurcinp@gmail.com

+38 (097) 856 07 07

+38 (044) 357 77 00

Замовити дзвінок

Ми у Facebook

Президент призначив директором Національного антикорупційного бюро Артема Ситника

На офіційному сайті Президента України було розміщено повідомлення про призначення нового начальника спецорганізації по боротьбі з корупцією - НАБ. Ним став Артем Ситник.

Петро Олексійович особисто зарекомендував громадськості Ситника і заявив, що головним завданням нового керівництва НАБ стане повне викорінення корупції в усіх гілках влади. Також Президент зазначив, що це рішучий крок України у боротьбі з корупцією, про що повинен дізнатися весь світ.

Крім цього пан Порошенко зазначив, що дуже важливо повернути довіру народу до влади та виконавчим органам. Без нього всі зусилля підуть нанівець.

Президент під час своєї заяви розповів про те, як Ситник був призначений на цю посаду. Вибори нового директора проходили на конкурсній основі. Була обрана спеціальна комісія, що складалася з 9 членів, яка цілий місяць розглядала більше 170 кандидатів на цю посаду. У результаті чого був вибраний найбільш гідний.

За законом президент мав право 10 днів розглядати прийняття цього рішення, однак він не став зволікати і практично відразу підписав наказ на призначення Ситника А. С. на пост голови антикорупційного бюро.

Під час знайомства з новою головою НАБ Президент зауважив, що про ефективність роботи нового бюро можна буде судити за загальноприйнятим індексом сприйняття корупції - Transparency International. Також Президент звернувся до статистичних даних, які показують, що найбільше корупція в нашій країні розвинена в органах МВС, ДАІ, податкової інспекції та представництві саніпедстанціі. Тому в першу чергу слід опрацювати ці організації. Це стало настановою Петра Олексійовича на роботу нового директора.

Також Порошенко вніс пропозицію залучити в штаб НАБ досвідчених фахівців із Західної Європи. За його словами це підвищить ефективність роботи бюро і вселить довіру світової спільноти в те, що Україна змінюється на краще.

На всі ці заяви Ситник відповів з розумінням всієї серйозності справи. він зазначив, НАБ був створений практично з нуля, а боротьбу з корупцією доведеться почати з ще більш низького рівня, ніж відмітка нуль. У результаті цього підслідними НАБ стануть в першу чергу чиновники вищого рівня влади.

Також новим директором була озвучена ідея, що треба долучити кандидатів, які подавалися на його місце, на роботу в НАБ. Так як держава обирала на цю посаду найгідніших.

Оцінка: 
Середнє: 5 (1 голос)

Схожі новини

Заказать звонок