Ми розташовані:

Україна, м.Київ, Печерський р-н.,
Кловський узвіз, 14/24

Схема проїзду

Пн-Пт з 9:00 до 18:00
info@kurchin.com.ua

+38 (097) 856 07 07

+38 (044) 357 77 00

Замовити дзвінок

Оновлення процедури адміністрування ПДВ в електронному форматі

В останні дні вже минулого 2015 року Кабмін прийняв нову постанову під номером №1177, яке зумовлює новий порядок закриття електронного рахунку адміністрування ПДВ.

Згідно з нововведенням сумлінні платники податків України, які є учасниками спеціального режиму збору податків в додаток до загальних ПДВ рахунками представиться на безкоштовній основі відкритий доступ до наступних електронних рахунків:

-рахунки для внесення грошових коштів у держ. казну та інші особливі рахунки, які визначають процедуру доставки чи наданні сіль. госп. послуг, в тому ж числі і товарів цієї сфери. Винятком послужать продукти, які входять в особливий перелік, затверджений двісті дев'ятою статтею Податкового кодексу;

- рахунками для внесення грошових коштів у держ. казну та інші особливі рахунки, які керують процесом доставки злакових і тех. культур, згідно згаданої вище статтею Податкового кодексу;

- рахунками для внесення грошових коштів у держ. казну та інші особливі рахунки, що визначають виплати за доставкою м'ясної продукції (мається на увазі сфера тваринництва). Поставки продукції цього роду теж регламентовані все тієї ж статтею Кодексу.

Варто відзначити, що підприємствам сільського господарювання не буде відкритий доступ до вищеперерахованих рахунків, не дивлячись на те, що вони потрапляють під двісті дев'яту статтю.

Більш детальну інформацію по оновленню процедури адміністрування ПДВ в електронному форматі можна дізнатися на офіційному сайті Кабінету Міністрів або ж на ЛІГА: ЗАКОН.

Оцінка: 
Середнє: 5 (1 голос)

Схожі новини

Доступ адвокатів до реєстру нерухомості

Згідно з даними джерел Мін'юст України, доступ в базу Держ. реєстру володіння прав на нерухомість буде здійснюватися за допомогою...

Зображення користувача Курчин.

Курчин та партнери

15 Травень 2015, в 13:12

Заказать звонок