Ми розташовані:

Україна, м.Київ, Печерський р-н.,
Кловський узвіз, 14/24

Схема проїзду

Курчин и партнеры

Пн-Пт з 9:00 до 18:00
kurcinp@gmail.com

+38 (097) 856 07 07

+38 (044) 357 77 00

Замовити дзвінок

Пн-Пт з 9:00 до 18:00
kurcinp@gmail.com

+38 (097) 856 07 07

+38 (044) 357 77 00

Замовити дзвінок

Ми у Facebook

Продовження карантину: увага, зміни!

 Так, 25 березня Кабінетом Міністрів України було прийнято Постанову 239, якою внесено зміни до раніше ухваленої КМУ постанови 211 від 11.03.2020 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19».

Найважливішою зміною для громадян стало продовження карантину по всій території України до 24 квітня.

Також, на місяць було продовжено відомі всім обмеження: тимчасову заборону роботи закладів громадського харчування (ресторанів, кафе); навчальних, торгово-розважальних та культурних закладів; фітнес-центрів; салонів краси; обмеження у користуванні громадським транспортом та авіасполученням та ін.

Разом з цим, Постановою № 239 від 25.03.2020 було дозволено певні види діяльності, при умові обов’язкового дотримання правил безпеки та відповідних санітарних і протиепідемічних заходів, а також використання засобів індивідуального захисту.

До дозволених видів діяльності у період карантину віднесено:

- Діяльність закладів громадського харчування щодо адресної доставки замовлень.

- Торгівля продуктами харчування, пальним, засобами гігієни, лікарськими засобами та виробами медичного призначення, ветеринарними препаратами, кормами, пестицидами та агрохімікатами, насінням і садивним матеріалом, засобами зв’язку.

- Провадження банківської та страхової діяльності, а також медичної практики, ветеринарної практики, діяльності автозаправних комплексів, діяльності з технічного обслуговування та ремонту транспортних засобів, технічного обслуговування реєстраторів розрахункових операцій, діяльності з ремонту комп’ютерів, побутових виробів і предметів особистого вжитку, об’єктів поштового зв’язку.

- Перевезення легковими автомобілями.

- Перевезення службовими та/або орендованими автомобільними транспортними засобами підприємств, закладів та установ у межах кількості місць для сидіння і виключно за маршрутами руху, погодженими з органами Національної поліції.

- Перевезення у трамваях, тролейбусах, автобусах, маршрутних таксі дозволяється кількості пасажирів, яка одночасно не перевищує половини кількості місць для сидіння, передбачених технічною характеристикою транспортного засобу та визначених у реєстраційних документах.

Оцінка: 
Голоси відсутні

Схожі новини

Автовласники

Автовласникам: як захистити свої права?

Законопроект «Про безпеку дорожнього руху», що викликав чергову хвилю критики, було нещодавно оприлюднено і готується до...

Зображення користувача Курчин.

Курчин та партнери

17 Серпень 2015, в 16:52

Заказать звонок