Ми розташовані:

Україна, м.Київ, Печерський р-н.,
Кловський узвіз, 14/24

Схема проїзду

Пн-Пт з 9:00 до 18:00
info@kurchin.com.ua

+38 (097) 856 07 07

+38 (044) 357 77 00

Замовити дзвінок

Реформи системи охорони здоров'я

На початку липня поточного року вищий законодавчий орган України зареєстрував три нові законопроекти, які реформували систему охорони здоров'я. Реформи головним чином торкнулися управлінського апарату лікарень, а також дозволять керівництву лікарень більш ефективно використовувати фінансові ресурси на благо своїм пацієнтам.

Перший законопроект під номером № 2309а став підставою для реорганізації медичних установ з організаційно-правовою ознакою. Внаслідок цього були переглянуті фінансові ресурси, які держава виділяла для лікарень у відповідності з їх статусом. Також був переглянутий статус мед. центрів швидкої допомоги.

Законопроект передбачає, що в період здійснення реформ виплати комунальних і держ. контор припиняються, а отриманий прибуток буде вкладений у реформування.

Наступний законопроект, зареєстрований за номером № 2310а, констатує той факт, що установи, статус яких буде змінений з бюджетного типу на комунальний чи державний, не обкладатимуть податками до 2020 року. Даний відрізок часу встановлений, як перехідний період для повної реалізації реформи.

Закон № 2311а вніс деякі поправки до Бюджетного кодексу України. Зміни, як не дивно, торкнулися тільки питань охорони здоров'я. Сутність змін ґрунтується на перерозподілі фінансового потоку для утримання та інших дій всередині лікарень.

Оцінка: 
Середнє: 5 (1 голос)

Схожі новини

Особливості зведення огорож

Представники влади з питань архітектурно-будівельного контролю уточнили особливості встановлення огорож між сусідніми земельними...

Зображення користувача Курчин.

Курчин та партнери

14 Травень 2015, в 15:46

Заказать звонок