Ми розташовані:

Україна, м.Київ, Печерський р-н.,
Кловський узвіз, 14/24

Схема проїзду

Курчин и партнеры

Пн-Пт з 9:00 до 18:00
kurcinp@gmail.com

+38 (097) 856 07 07

+38 (044) 357 77 00

Замовити дзвінок

Пн-Пт з 9:00 до 18:00
kurcinp@gmail.com

+38 (097) 856 07 07

+38 (044) 357 77 00

Замовити дзвінок

Ми у Facebook

Реструктуризація кредитів в іноземній валюті

Прийняття закону про зміну колишніх зобов'язань за валютними кредитами дозволило полегшено зітхнути тим українцям, у яких ще залишилися непогашені заборгованості.

Нововведення знизить навантаження на фінансові надлишки, які боржники зазнають через нестабільну поведінку національної валюти, а зокрема її девальвації. Закон буде поширюватись на жителів нашої держави (резидентів України), які мають які-небудь валютні заборгованості або зобов'язання на основі контракту перед різними установами або іншими фіз. або юр. особами. Пом'якшення ситуації спирається на перерахунок валютної заборгованості на гривневий еквівалент.

Даний перерахунок офіційно назвали реструктуризацією існуючих зобов'язань. Суть реструктуризації заснована на тому, що весь борг, включаючи, як і залишок платежу, так і нараховані відсотки, буде переведений в гривню, причому перерахунок на національну валюту буде здійснюватися за курсом, який мав місце в момент укладання угоди.

Кредитор не має права ігнорувати дану процедуру, крім того він повинен встановити класичний метод повернення грошових коштів згідно з споживчим кредитом.

Також передбачено перетворення форми виплати з аннуїтетної в класичну. Незважаючи на те, що договором могла бути встановлена інша схема погашення, кредитор буде зобов'язаний перейти на нову схему виплати у разі заяви боржника.

Закон у тому числі забороняє підвищення відсотків по заборгованості, а також не допускає плаваючої відсоткової ставки.

Нотаріус після вступу нового закону в силу повинен переглянути договори за іпотеками (під це потрапляють і угода застави майна). Також в обов'язки юриста входить перегляд всіх документів, які потрапляють під вплив закону. Закон не допускає стягувати з громадян за такі послуги суму понад 500 гривень. А ось процедуру реєстрації майнових прав на володіння нерухомістю, яка теж потрапляє під вплив нового закону, повинна виконуватись нотаріусом безкоштовно.

По закінченню двох років з моменту дії закону оголошується мораторій на звернення стягнення на будь-яке майно позичальників, які перебувають у користуванні кредиторів.

Також по закінченню цього терміну повинні будуть закритися всі відкриті справи з питань майна. Вся документація і матеріальні блага переходять у володіння стягувачам без внесення будь-яких податкових внесків.

Оцінка: 
Середнє: 5 (1 голос)

Схожі новини

Заказать звонок