Ми розташовані:

Україна, м.Київ, Печерський р-н.,
Кловський узвіз, 14/24

Схема проїзду

Пн-Пт з 9:00 до 18:00
info@kurchin.com.ua

+38 (097) 856 07 07

+38 (044) 357 77 00

Замовити дзвінок

Скорочені строки за додаткову оплату за надання послуг у сфері держреєстрації прав на нерухоме майно та їх обтяжень

У червні цього року почало діяти рішення Кабінету Міністрів, датованого 8-им квітням 2015 року під номером № 190. Рішення порушило питання особливих характеристик процесу надання послуг при реєструванні права на речову власність.

Таким чином, оплата послуги внесення в єдину базу відповідних прав на володіння власністю, яким є якась нерухомість або підприємство, яке є єдиним комплексом майна, з додатком до цих прав свідоцтва про їх володіння складе два адміністративні збори по своїй сумі.

Також плату в розмірі подвійного адмін. збору оплачують особи, яким в терміновому порядку за 3 робочих дні проводять процес реєстрування майна.

У той же час закон стосується і процедури обтяження. Дана операція здійснюється протягом двох робочих годин після внесення в базу прав і вимагає оплату в розмірі одного адмін. збору за включення в цей пакет обтяження.

Держава за запитом громадянина може надати інформацію про наявність прав на майно та їх особливості за годину роботи після реєстрації. За це держава має право стягнути подвійну оплату процесу звичайного надання інформації в паперовому вигляді.

У разі невиконання своїх зобов'язань або надання невірної інформації громадянин має право вимагати у держави повернення грошових коштів за оплату послуг. Держава, в свою чергу, в обов'язковому порядку має повернути кошти особі, яка реєструвалася.

Оцінка: 
Середнє: 5 (1 голос)

Схожі новини

Автовласники

Автовласникам: як захистити свої права?

Законопроект «Про безпеку дорожнього руху», що викликав чергову хвилю критики, було нещодавно оприлюднено і готується до...

Зображення користувача Курчин.

Курчин та партнери

17 Серпень 2015, в 16:52

Виїзд дитини за кордон

У квітні поточного року припиниться видача дітям тимчасового документа для відвідування територій інших держав. З цього місяця...

Зображення користувача Курчин.

Курчин та партнери

08 Квітень 2015, в 22:40

Заказать звонок