Ми розташовані:

Україна, м.Київ, Печерський р-н.,
Кловський узвіз, 14/24

Схема проїзду

Курчин и партнеры

Пн-Пт з 9:00 до 18:00
kurcinp@gmail.com

+38 (097) 856 07 07

+38 (044) 357 77 00

Замовити дзвінок

Пн-Пт з 9:00 до 18:00
kurcinp@gmail.com

+38 (097) 856 07 07

+38 (044) 357 77 00

Замовити дзвінок

Ми у Facebook

Успішно склали кваліфікаційний іспит перші 10 приватних виконавців

Атестаційна комісія Мін'юсту провела іспит на відповідність професійним якостям приватного виконавця серед 19 випускників першого випуску підготовчих курсів. За результатами іспиту було виставлено 10 позитивних і 9 негативних оцінок. Таким чином, найближчим часом в Україні з'являться перші 10 приватних виконавців, які зможуть виконувати ті ж функції, що і державна виконавча служба.

Щоб приступити до роботи особам, що успішно склали іспит, потрібно отримати посвідчення і облаштувати кабінет для прийому відвідувачів, згідно з установленими нормами. Посвідчення їм видадуть через 10 днів після здачі іспиту, а ось робоче місце слід підготувати за власний рахунок, після чого його має перевірити спеціальна експертна комісія. Коли всі вимоги будуть виконані, можна буде офіційно приступити до роботи.

Ті, хто не здав кваліфікаційний іспит, мають право його перездати, також вони можуть записатися на повторне проходження підготовчого курсу. Таке навчання проводиться на базі Інституту права.

19 учасників іспитів це не повний список осіб, які вже пройшли підготовку. Але відповідно до закону перед проходженням атестації слід пройти робочу практику. Тому частина випускників курсів, на даний момент знаходиться на стажуванні. А іспит здавили ті, хто від неї офіційно звільнений. Це особи, які мають досвід роботи з виконавчими виробництвами не менше двох років, отриманий під час адвокатської або нотаріальної практики, або під час роботи державним виконавцем. Також від стажування будуть звільняти осіб, які два роки пропрацювали помічником приватного виконавця, але поки таких осіб зі зрозумілих причин немає.

Реформа, яка вводить новий правовий інститут і створює службу виконавців, які працюють на підставі ліцензії, за аналогією з адвокатами і нотаріусами, повинна вирішити проблему величезної кількості невиконаних судових рішень. У Мін'юсті зазначають, що нові юридичні фахівці не є колекторами. Вони мають право діяти виключно в рамках закону і на підставі рішення суду або іншого державного органу. До цієї професії допускаються особи без судимостей, які не брали участі в корупційних справах і мають вищу юридичну освіту не нижче ступеня магістра. До того ж їм буде заборонено виселяти людей з житла і відбирати дітей.

Оцінка: 
Середнє: 5 (1 голос)

Схожі новини

Заказать звонок