Ми розташовані:

Україна, м.Київ, Печерський р-н.,
Кловський узвіз, 14/24

Схема проїзду

Пн-Пт з 9:00 до 18:00
info@kurchin.com.ua

+38 (097) 856 07 07

+38 (044) 357 77 00

Замовити дзвінок

Видобувні компанії України можуть зобов'язати надавати відкриту звітність

У Раду подали законопроект, в якому пропонується зобов'язати всі без винятку видобувні компанії, що ведуть роботи на території України, подавати відкриту звітність.

Як пояснюють автори законопроекту, його мета врегулювати конфлікти між суб'єктами господарської діяльності у видобувній сфері і державою. На сьогоднішній день, коли Україна взяла курс на розвиток власного видобутку енергоресурсів. З'явилася необхідність в тому, щоб видобувні компанії відкрили дані про свою діяльність. Це дозволить створити прозорі та конкурентоспроможні умови роботи, а надалі стане стимулом для розвитку галузі та зростання ВВП України.

У запропонованому законі детально розписані механізми запровадження бухгалтерського обліку в даній галузі, а також порядок подачі звітних даних. Також у законопроекті прописано ряд пунктів, які не дадуть можливості компаніям приховувати звітність, посилаючись на комерційну таємницю, захист інтересів і інші причини. Для тих суб'єктів господарської діяльності, які не виконуватимуть норми по відкритій звітності передбачена система штрафів.

Автори законопроекту зазначають, що він відповідає міжнародним стандартам і фактично повинен ввести на території України норми роботи, які діють у країнах ЄС. Він регламентує робочу діяльність всіх видобувних компаній, тобто добувають газ, нафту, кам'яне вугілля, залізну руду та інші корисні копалини.

Зараз законопроект має пройти процедуру затвердження в профільних міністерствах і комітетах ВР. Орієнтовно депутати зможуть проголосувати за нього вже наприкінці травня цього року.

Оцінка: 
Середнє: 5 (1 голос)

Схожі новини

весы правосудия

Розпорядження Москаля скасовано

У київському Окружному адміністративному суді було розглянуто справу, що стосується позову громадянина Курчин О.Г. з приводу не...

Зображення користувача Курчин.

Курчин та партнери

26 Червень 2015, в 15:07

Заказать звонок