Ми розташовані:

Україна, м.Київ, Печерський р-н.,
Кловський узвіз, 14/24

Схема проїзду

Курчин и партнеры

Пн-Пт з 9:00 до 18:00
kurcinp@gmail.com

+38 (097) 856 07 07

+38 (044) 357 77 00

Замовити дзвінок

Пн-Пт з 9:00 до 18:00
kurcinp@gmail.com

+38 (097) 856 07 07

+38 (044) 357 77 00

Замовити дзвінок

Ми у Facebook

Чи можна уникнути відповідальності власника веб-сайту за піратський контент?

Якщо на вашому сайті передбачена можливість публікації інформації іншими користувачами, йдеться про тексти, фото, відео, а також файли в різних форматах, в тому числі програми і ігри, то за законом ви відповідальні за неліцензійний контент.

У тій частині українського законодавства, яка регулює правові відносини в мережі інтернет, сказано, що за розміщення піратського контенту діє спільна відповідальність користувача і власника веб-ресурсу. На питання чи можна уникнути в такому разі небажаних наслідків допомогли відповісти адвокати фірми «Курчин і Партнери».

Співробітники адвокатського бюро проаналізували чинне законодавство, а також рішення і постанови вищих судових інстанцій України з даного питання, і дійшли висновку, що відповідальність власника проекту при встановленому факту порушення авторських прав є обов'язковою. Але все ж є можливість оскаржити даний момент, спираючись на законодавство ЄС.

В Європейських законах зазначено, що власник web-сайту винен в розміщенні піратського контенту разом з користувачем в разі виконання двох умов. По-перше, користувачі, які мають право завантажувати на сайт контент, не були попереджені за відповідальність про порушення авторських прав. По-друге, власник проекту не вживає заходів з видалення з сайту піратського контенту, коли йому стає відомо про порушення.

Таким чином, за законами ЄС для власника сайту, який попереджає про необхідність дотримуватися авторського права і в разі встановленого факту його порушення видаляє піратський контент, не настає відповідальність за його розміщення. В юридичній компанії «Курчин і Партнери» вважають, що подібна судова практика в ЄС є достатньою підставою для спростування правої позиції українського законодавства.

Оцінка: 
Середнє: 5 (1 голос)

Схожі новини

Заказать звонок