Ми розташовані:

Україна, м.Київ, Печерський р-н.,
Кловський узвіз, 14/24

Схема проїзду

Пн-Пт з 9:00 до 18:00
info@kurchin.com.ua

+38 (097) 856 07 07

+38 (044) 357 77 00

Замовити дзвінок

Запропоновано узаконити використання поліграфа в кримінальному процесі

Українські депутати своєю більшістю підтримали законопроект, що стосується використання поліграфа, тепер КПК поповнився ще однією статтею. Ця процедура буде необхідної особам, які вчинили правопорушення тяжкі або особливо тяжкі.

В інших випадках процедура буде проходити лише за бажанням. Тим більше, що в кримінальному процесі часто використовують укладення перевірок на детекторі брехні. Зараз цим законопроектом розставлені всі крапки над «і» в цьому питанні.

Визначено, що обов'язково весь процес повинен бути знятий на відеокамеру, причому у відео повинні потрапити і людина і всі графіки поліграфа. Встановлено відповідний час для перевірки - це діапазон з десяти до вісімнадцяти годин. Якщо затриманий/підозрюваний страждає захворюваннями, пов'язаними з дихальною, серцево-судинної системами, психічно або фізично виснажен, вживає наркотики, ліки їх містять або речовини психотропної дії, то перевірка на детекторі недоцільна. В інших випадках, передбачених Законом, крім обов'язкових і якщо немає медичних протипоказань, підозрюваний може відмовитися від проходження подібної перевірки. Цей факт буде вказаний в протоколі.

Оцінка: 
Середнє: 5 (1 голос)

Схожі новини

24 квітня 2015 року юридична фірма «Курчин і Партнери» уклала договір про надання юридичних послуг з Федерацією кікбоксінгу України «ВАКО», в особі президента - Павленко Ольги Анатоліївни

Викликає гордість той факт, що Федерація кікбоксингу України «ВАКО» (WAKO) є найбільшою організацією, яка займається розвитком...

Зображення користувача Курчин.

Курчин та партнери

13 Травень 2015, в 18:13

Заказать звонок