Ми розташовані:

Україна, м.Київ, Печерський р-н.,
Кловський узвіз, 14/24

Схема проїзду

Курчин и партнеры

Пн-Пт з 9:00 до 18:00
kurcinp@gmail.com

+38 (097) 856 07 07

+38 (044) 357 77 00

Замовити дзвінок

Пн-Пт з 9:00 до 18:00
kurcinp@gmail.com

+38 (097) 856 07 07

+38 (044) 357 77 00

Замовити дзвінок

Ми у Facebook

Вступили в силу нові правила поведінки на дорогах

Усім водіям належить знати, що за минулі два тижні були внесено відразу кілька змін в правила поведінки на дорозі, які стосуються як суто практичних, так і юридичних аспектів. Давайте розглянемо ці нововведення, щоб знати як вести себе в дорожніх ситуаціях і під час спілкування зі співробітниками поліції.

В першу чергу Національна поліція нарешті внесла ясність в порядок перевірки документів у водіїв. Важливо знати, що існує певний перелік причин, за якими співробітники поліції мають право зупинити транспортний засіб, і в ньому немає такого пункту як перевірка документів. Тому якщо в якості причини зупинки називають перевірку документів, ви маєте повне право послатися на неправомочність даних вимог, аж до запрошення на місце свого адвоката.

З іншого боку, якщо причина зупинки обгрунтована, тоді водій зобов'язаний пред'явити технічний паспорт на автомобіль, страховий поліс, водійське посвідчення і дозвіл на використання спеціальних світлових і звукових сигналів, якщо його автомобіль ними обладнаний. Крім цього є перелік обов'язкових експедиційних документів, які повинні мати при собі перевізники вантажів або пасажирів. Відсутність будь-якого з обов'язкових документів тягне притягнення до адміністративної відповідальності у вигляді штрафу.

Наступна новина прийшла з Міністерства охорони здоров'я, в відомстві затвердили перелік непрямих ознак, на підставі яких співробітники патрульної поліції можуть зажадати водія пройти огляд на стан алкогольного, наркотичного або медикаментозного сп'яніння. До таких ознак належать:

  • характерний запах з рота;
  • порушення мови і координації рухів;
  • нездоровий колір обличчя;
  • тремтіння в пальцях рук;
  • поведінка, яка не відповідає обстановці.

Перевірка стану водія може проводитися на місці за допомогою спеціального приладу або в медичному закладі при наявності у них необхідного обладнання. Як і раніше водій має право відмовитися від проходження будь-якої перевірки, але за новими правилами таке рішення є фактичним визнанням сп'яніння. Також в закон доданий пункт, про умисне вживанні алкоголю з метою приховати поточний стан здоров'я. Тепер водії, які спробують випити спиртного вже після зупинки співробітниками поліції і потім заявити, що на момент події були тверезими. Притягатимуться до адміністративної відповідальності, штраф за таку поведінку встановлений понад 20 тис. грн.

І остання, але не менш важлива новина. З 28.04.2017 р в ПДР внесені зміни, згідно з якими на перехресті з круговим рухом пріоритет отримує транспортний засіб, що рухається по колу. Раніше на кожному з таких перехресть потрібно було роз'їжджатися виходячи з встановлених знаків пріоритету.

Таку схему руху вже прийняли в багатьох країнах Європи, і там вона дозволила скоротити аварійність на 80%. Зараз у чиновників є рівно місяць, щоб привести свої нормативні акти у відповідність з новими правилами. Самі ж водії повинні запам'ятати, що знак кругового руху позначає, що вони зобов'язані дати дорогу машинам, які вже рухаються по колу.

Оцінка: 
Середнє: 5 (1 голос)

Схожі новини

документація із землеустрою

Погодження документації із землеустрою

У лютому поточного року був прийнятий законопроект, згідно з яким можна підтвердити права на володіння землею двома шляхами: при...

Зображення користувача Курчин.

Курчин та партнери

05 Червень 2015, в 10:10

Заказать звонок