Ми розташовані:

Україна, м.Київ, Печерський р-н.,
Кловський узвіз, 14/24

Схема проїзду

Курчин и партнеры

Пн-Пт з 9:00 до 18:00
kurcinp@gmail.com

+38 (097) 856 07 07

+38 (044) 357 77 00

Замовити дзвінок

Пн-Пт з 9:00 до 18:00
kurcinp@gmail.com

+38 (097) 856 07 07

+38 (044) 357 77 00

Замовити дзвінок

Ми у Facebook

З'явився проект про відшкодування шкоди за житло, зруйноване під час АТО

У ВР подали законопроект, в якому група народних депутатів пропонує скласти реєстр осіб, чиє житло було зруйновано в результаті військових дій в зоні АТО, і компенсувати завдані ним збитки з бюджету країни.

Відповідно до законопроекту пропонується почати виплату компенсації в кінці 2016 або на початку 2017 року. Під відшкодування потрапляє житло і господарські споруди, а також майно, що знаходилося в них, яке було знищено в результаті військових дій в зоні АТО. Щоб вимагати компенсацію, заявник повинен надати документи, що підтверджують наявність майна, його знищення і неможливість подальшого використання.

Усі пошкоджені об'єкти розділять на три групи, в залежності від цієї класифікації і будуть встановлюватися розміри виплат:

  1. Об'єкт повністю зруйнований і не може бути відновлений.
  2. Об'єкт має істотні пошкодження. Потрібен капітальний ремонт інженерних систем і комунікацій.
  3. Об'єкт  має незначні пошкодження і потребує поточного ремонту.

Кожен випадок має розглядатися окремо, спеціальна державна комісія встановить розмір завданого збитку і призначить суму компенсації. Передбачається, що відповідно до цього закону компенсація збитку буде проводитися в повному розмірі.

Заявник повинен буде відкрити розрахунковий рахунок в банку, на який і будуть нараховані кошти. Використання грошей буде перебувати під жорстким контролем з боку держави, їх дозволено витрачати тільки на ремонт або будівництво житла.

Даний законопроект вже отримав, як масу шанувальників, так і негативних відгуків. Прихильники стверджують, що парламенту давно слід було звернути увагу на майнові втрати громадян, які постраждали від військових дій в зоні АТО. А ось противники не впевнені, що в бюджеті достатньо фінансів для подібної компанії. Гроші можуть бути виділені, так званим «своїм людям», при чому в підвищеному розмірі, а реально постраждалі громадяни не отримають нічого. Тобто, фактично під приводом турботи про громадян можуть створити ще одну корупційну схему.

Оцінка: 
Середнє: 5 (1 голос)

Схожі новини

Виїзд дитини за кордон

У квітні поточного року припиниться видача дітям тимчасового документа для відвідування територій інших держав. З цього місяця...

Зображення користувача Курчин.

Курчин та партнери

08 Квітень 2015, в 22:40

Заказать звонок