Ми розташовані:

Україна, м.Київ, Печерський р-н.,
Кловський узвіз, 14/24

Схема проїзду

Пн-Пт з 9:00 до 18:00
info@kurchin.com.ua

+38 (097) 856 07 07

+38 (044) 357 77 00

Замовити дзвінок

У Раді розглядають законопроект, пов'язаний з інтернет-торгівлею

Група депутатів подала законопроект, в якому пропонується дозволити не банківським юридичним особам укладати договори з третіми компаніями на прийом платежів від їх імені.

На сьогодні в Україні укладати угоди з агентами, які прийматимуть оплату, і будуть проводити фінансові операції від їхнього імені можуть тільки юридичні особи з банківською ліцензією. Всі інші компанії не мають такої можливості і змушені працювати зі своїми агентами через посередництво банків.

Щоб цей закон не використали шахраї в ньому передбачено обов'язкове оповіщення про кожну угоду Нацбанка України. Також буде дозволено укладати договір тільки на надання права прийому грошей та їх подальший переказ на рахунок кінцевого одержувача.

Автори законопроекту вважають, що він в першу чергу спростить діяльність інтернет-магазинів. Тепер підприємці зможуть запропонувати своїм клієнтам додаткові варіанти простого і зручного розрахунку, що обов'язково позначиться на збільшенні обсягів онлайн-торгівлі.

Оцінка: 
Середнє: 5 (1 голос)

Схожі новини

реформа охорони здоров" я

Реформи системи охорони здоров'я

На початку липня поточного року вищий законодавчий орган України зареєстрував три нові законопроекти, які реформували систему...

Зображення користувача Курчин.

Курчин та партнери

10 Липень 2015, в 10:49

вирішення будь - якої проблеми

Креативний підхід до будь - якої проблеми

Адвокати Юридичної фірми "Курчин і Партнери" готові креативно розібратися з будь-якою проблемою і дістатися в будь-яку точку 24...

Зображення користувача Курчин.

Курчин та партнери

21 Липень 2015, в 13:14

Заказать звонок