Ми розташовані:

Україна, м.Київ, Печерський р-н.,
Кловський узвіз, 14/24

Схема проїзду

Пн-Пт з 9:00 до 18:00
info@kurchin.com.ua

+38 (097) 856 07 07

+38 (044) 357 77 00

Замовити дзвінок

Запроваджено інститут громадських обвинувачів у корупційних справах

У травні поточного року був прийнятий новий закон, який констатував розширення прав цивільного суспільства з метою покращення ефективності антикорупційних дій.

З цього моменту був сформований новий інститут в кримінальному процесуальному кодексі. Офіційно цей інститут носить назву громадського звинувачення за скоєні корупційні дії держ. службовцями.

Особа набуває роль громадського обвинувача з моменту подачі відповідної заяви із звинуваченнями слідчому або прокурору. У заяві повинен бути засвідчений факт дачі/взяття хабаря. Також має бути складено заяву, в якій буде повідомлятися про розгляд справи у форматі громадського звинувачення.

В якості доказів у таких справах закон дозволяє використовувати записи з техніки прихованого отримання інформації. У таких справах обов'язково будуть прийматися докази, отримані таким шляхом.

Також була скасована відповідальність за зберігання спеціалізованого обладнання для прихованого отримання інформації.

Оцінка: 
Середнє: 5 (1 голос)

Схожі новини

об"єкт  незавершеного будівництва

Визнання права власності на об'єкт незавершеного будівництва, не прийнятого в експлуатацію, в судовому порядку законодавством не передбачено

У травні цього року був судовий розгляд справи, в ході якого з'ясовувалося законність прав власності та витребування майна з...

Зображення користувача Курчин.

Курчин та партнери

05 Червень 2015, в 09:56

Комментарии

Заказать звонок